​Лазерна епіляція

Суть методу лазерної епіляції полягає у впливі лазера на репродуктивну систему волосся - волосяні фолікули.

Профессиональная лазерная эпиляция киев по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Показанням для процедури є бажання пацієнта мати гладку шкіру обличчя, ніг, пахвових областей або області, що безпосередньо прилягає до лінії бікіні. Чоловікам лазерна епіляція може бути рекомендована і в тому випадку, якщо щоденне гоління викликає сильне роздратування, поява запальних елементів, «врослого» волосся.

Cледует пам'ятати: лазерна епіляція - косметична процедура. Вона усуває «зайві» волосся, проте не лікує гормонозалежні захворювання, які можуть бути причиною надмірного росту волосся. Гіпертрихоз, або посилене оволосіння, може бути не тільки результатом спадкових особливостей, але і ознакою ендокринних захворювань.

олександритовий лазер

З усіх лазерів, що використовуються для епіляції, ефективність процедур із застосуванням олександритового визнана максимально можливої, так як метод заснований на особливостях фізіології росту волосся. Даний лазер забезпечений динамічною системою тотального охолодження, що дозволяє уникнути надмірного нагріву шкіри. Спочатку відбувається сильне охолодження шкіри, потім - спалах лазера.

Принцип дії олександритового лазера - селективний фототермоліз, т. Е. Точковий вплив лазерного променя на темний пігмент у волоссі - меланін. Таким чином репродуктивна система волоса повністю руйнується. На жаль, жоден епіляційна лазер не може з тим же успіхом видаляти світлі або сиве волосся, так як вони містять занадто мало меланіну або ж не містять його зовсім. Оптимальний варіант проведення процедури - видалення темного волосся на світлій шкірі.

Слід врахувати, що для повного усунення небажаного волосся потрібно курс процедур. Після одного сеансу зникають тільки волосся в активній стадії розвитку. Причому, через 2-3 дні після процедури може здатися, що віддалені волосся почали підростати. Це не так - просто у товстого волоса в ході процедури випаровується тільки видима його частина, а та частина, що залишилася під шкірою, «виходить» природним чином протягом приблизно 2 тижнів.

Через 1-2 місяці з волосяних фолікулів, які на період епіляції були в неактивній стадії, волосся виростають знову, що вимагає повторного проведення процедури. Кількість епіляції і інтервал між ними індивідуальний, в середньому лазерну епіляцію по обличчю рекомендується повторити через 4 тижні, по тілу - через 6 тижнів, на руках і ногах - через 8 тижнів.

Єдиним ускладненням лазерної епіляції може стати виникнення незначних опіків, як наслідок або неправильного проведення процедури, або недотримання рекомендацій лікаря. Після процедури деякий час може зберігатися невелике почервоніння шкіри, яке проходить протягом 1-2 днів.

Тривалість процедури становить від 2 хвилин до 1 години - в залежності від оброблюваної площі. Пацієнтам необхідно пам'ятати, що після проведення лазерної епіляції не можна засмагати протягом одного тижня, а потім протягом двох тижнів при виході на сонці слід користуватися сонцезахисним кремом, так як тимчасово виникає підвищена чутливість шкіри до ультрафіолету може приводити до пігментації.

Результатом курсу лазерної епіляції вважається значне зменшення інтенсивності або повне припинення росту волосся в оброблюваній зоні. Цей метод визнаний найбільш дієвим в боротьбі з небажаними волоссям. Кваліфікований дерматолог-косметолог підбере оптимальну кількість процедур для досягнення найкращого естетичного ефекту і проведе епіляцію абсолютно безболісно і комфортно для пацієнта. Професіоналізм лікаря і сучасне обладнання забезпечать збереження досягнутих результатів - гладкою і ніжної шкіри - протягом тривалого часу.

Похожие страницы: