Ремонт Після Дтп

Ремонт авто після ДТП при ОСАГО | Автоцентр Крас і Ко

Ремонт авто після ДТП при ОСАГО | Автоцентр Крас і Ко

СТО кузовщиков - це ремонт автомобілів після ДТП, кузовний ремонт і фарбування авто будь-якої складності. Наш профіль - комплексне відновлення машини після аварії - це значить,
що Вам не доведеться після ремонту кузова везти автомобіль на іншу станцію робити підвіску, систему безпеки, або що-небудь ще - Ви їдете від нас на повністю справному автомобілі.

Якщо з Вашим авто сталася аварія - його ремонт це наше завдання. Крім цього, ми здійснюємо фарбування авто будь-якої складності - починаючи від фарбування елемента технологією переходу до повної фарбування в матові кольори або хамелеон, а також кузовні роботи, рихтування, зварювання, відновлення геометрії кузова, ремонт бамперів і автопластіка.

Наші ціни демократичні - ми не говоримо, що робимо кузовний ремонт дуже дешево, оскільки якісна робота і висококласні матеріали коштують своїх грошей. При цьому вартість фарбування елемента у нас становить 5000 рублів з усіма матеріалами - це адекватна вартість професійного фарбування з гарантією від 1 року і більше.

У своїй роботі ми використовуємо сучасне обладнання і тільки якісні матеріали фірм PPG, DuPont і 3М. Ми завжди відкриті для своїх клієнтів - Ви в будь-який момент можете приїхати до нас, і майстер покаже Вам хід проведення робіт і пояснить їх зміст.

З додаткових плюсів нашої компанії хочемо відзначити:

1. Вартість робіт, написана в замовлення - вбранні під час приймання автомобіля, є остаточною, і не змінюється в процесі ремонту - навіть якщо будуть виявлені приховані пошкодження.
2. Ми завжди готові до діалогу - якщо в іншій фірмі, яка здійснює якісний кузовний ремонт Вам запропонували вартість робіт менше, ніж у нас - ми готові до розумного спілкування!
3. У нас є попередня оцінка вартості ремонту авто по фото - Ви можете вислати нам фотографії пошкодженого автомобіля, і ми з точністю до 80% назвемо Вам ціну на відновлення машини, причому підрахуємо також орієнтовну вартість запчастин.
4. Якщо Ваш автомобіль не на ходу - наш майстер безкоштовно приїде до місця стоянки авто і назве точну вартість ремонту.
5. Ми даємо гарантію на всі виконані роботи від 1 року і більше. Навіть офіційні сервіси не дають такої гарантії - у них на це є свої причини.
6. Ми завжди чесно ставимось до роботи і до наших клієнтів - ніяких накруток зайвих робіт або запчастин. Чесне ім'я дорожче грошей!
7. Ми співпрацюємо з найбільшими оптовими постачальниками запчастин і розбірками, Вам не доведеться самому шукати запчастини - нам все привезуть в сервіс з доставкою, за цінами нижче роздрібних по СПб!

Похожие страницы: