​Покраска волосся

Фарбування волосся дозволяє швидко змінити імідж, перетворити волосся, зробити їх яскравішими і привабливішими. Якщо при цьому використовувати безпечні барвники, то процедура не тільки не зашкодить волоссю, але і допоможе поліпшити їх стан. Пофарбувати волосся можна різними способами, велику популярність зараз має часткове фарбування, що дозволяє виглядати природно і стильно одночасно.

Види фарбування в наших салонах

каліфорнійське мелірування

Модна техніка з ефектом вигорілого волосся. Волосся виглядають природно. Під час процедури не використовуються агресивні барвники, з цієї причини таке фарбування підійде ще і тим, чиє волосся пошкоджені і потребують делікатного догляду.

Тонування волосся

Дозволяє втілювати навіть найнеймовірніші побажання, адже воно проводиться за допомогою нестійких барвників. Тонування не зберігається довго, але в цьому є вагомий плюс - створений образ не встигне набриднути, а імідж можна міняти особливо часто.

колорування волосся

Профессиональная парикмахерская студия окажет Вам весь спектр услуг по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Подібний спосіб фарбування має на увазі одночасне використання відразу декількох відтінків або навіть квітів. Волосся можуть открашіваться цілком або ж обробці піддаються лише окремі прядки.

Мелірування волосся

Освітлення окремих пасм волосся. Актуально таке фарбування світлих і русявого волосся. Дозволяє надати зачісці об'єм. На темному волоссі теж можливо, хоча для них зараз є більш актуальна зараз альтернатива - брондірованіе.

брондірованіе волосся

Тут також забарвлюються окремі прядки, але відтінки вибираються близькі до природного або основного тону. Горіхові, світлий каштан, русяве і ін. В результаті зачіска виглядає натурально, прядки немов сяють, навіть без впливу джерел світла.

Фарбування балаяж, Шатушь, омбре

Ці техніки сходи тим, що коріння залишаються затемненими, а довжина волосся і кінчики освітлюються або фарбуються, відбувається розтягнення кольору. Волосся з таким фарбуванням оживають, виглядають гущі і привабливіше.

3d фарбування

Завдання - створити природне поєднання кольорів, яке буде виглядати натурально. В результаті виходить об'ємна зачіска з переливаються прядками.

AirTouch фарбування

Модна альтернатива Блондування волосся з плавними переходами, отримати які вдається завдяки використанню фена для відділення дрібних прядок.

Кольорове, яскраве, модне, складне фарбування?

Це до нас! Хочете виділятися з натовпу і приковувати погляди оточуючих? Майстри салону «Арлекіно» виконають будь-яке креативне фарбування і втілять саму хитромудру техніку.

Похожие страницы: