Тюнінг Skoda

Тюнінг Фабія не є дефіцитним товаром, рівно як і будь-які запасні частини для неї. Автовиробник зробив все можливе, щоб модель стала народною в Росії. Йому це вдалося на 100%. тюнінг Шкода Фабія сьогодні входить до п'ятірки найбільш запитуваних запитів щодо модернізації індивідуальних засобів пересування (якщо оцінювати по магазину). Авто відрізняє надійність і відносна доступність. Велика частина клієнтів купувала автомобіль в розстрочку. Але в клубах власників Fabia здебільшого відгуки позитивні. Тюнінг Фабія 2 перетворює автомобіль з «робочої конячки» в стильне і оптимізоване засіб пересування.

Вперше модель Шкода Фабія з'явилася в 1999 році. Skoda Fabia випускався в декількох типах кузова: хетчбек, універсал і седан. Майже відразу ж машина завоювала величезну популярність і набула безліч шанувальників. Тюнінг Шкода ФабіяДана модель відрізняється динамічністю, ергономічністю, хорошими ходовими характеристиками і надійністю.
Для Шкода Фабія характерна хромована решітка радіатора з крупною фірмовою емблемою, великі обводи кузова, трапецієподібні фари Шкода Фабія і збільшена колісна база, що зробило салон просторіше.
Оздоблення салону виконана з якісних і приємних матеріалів. Крім того, в салоні є безліч місць для зберігання дрібних речей. Є і магнітола з чотирма динаміками, якщо ви хочете поставити потужнішу установку, то це можливо за допомогою тюнінг Шкода Фабія.
Skoda Fabia має кілька видів комплектацій, які відрізняються оснащенням салону. Так салон може бути обладнаний системою опалення, вентиляції, звуковим індикатором, бортовим комп'ютером, електросклопідйомниками, центральним замком, клімат-контролем, підігрівом сидінь і т.д.

Похожие страницы: