Тюнінг Vag

Робота магазину VAG Tuning! - бортжурнал Volkswagen Polo Sedan Low

Робота магазину VAG Tuning! - бортжурнал Volkswagen Polo Sedan Low

Режим роботи з 10: 00-19: 00, без перерви та вихідних.

Ми раді запропонувати всім ентузіастам комплексні програми тюнінга преміум-класу для автомобілів концерну VAG:
- Audi
- Volkswagen
- Skoda
- Seat

Тюнінг Stage I- зміна програми ЕБУ двигуна (чіп-тюнінг) при якому змінюються параметри управління двигуном з перенастроює: тиском наддуву, кутом запалювання і складом паливної суміші.

Тюнінг Stage I + - система холодного впуску (інтейк), інтеркулер

Тюнінг Stage II - необхідне обладнання: Даунпайп (приймальня труба від турбіни до центральної частини глушника зі спорт каталізатором або без), рекомендований обладнання: повний прямоточний вихлоп від турбокомпресора

Тюнінг Stage III необхідне обладнання: Stage II плюс заміна турбокомпресора на більш продуктивний

Повернення грошей без пояснення причин - 30 днів

Чому APR?

Є кілька причин по яким APR перевершує інші компанії:

Досвід- ми є компанією на ринку, вже більше 15 років

Повна лінійка рішень - ПО це лише частина того, що ми пропонуємо. Лінійка "заліза" включає в себе системи холодного впуску, вихлопні системи, гальма, турбокита, інтеркулери і багато іншого.

Вузька спеціалізація - APR займається тільки технічним тюнінгом автомобілів Volkswagen Audi Group (Volkswagen, Audi, Skoda, Seat і Porsche) і ніяких інших марок. Ми не займаємося зовнішніми елементами тюнінгу, ми не займаємося написанням ПО для інших марок автомобілів, мотоциклів та іншої техніки. Така вузька спеціалізація, в поєднанні з багаторічним досвідом в індустрії дозволяє нам бути в одними з кращих в тому, що ми робимо.

Професійний автоспорт - APR є єдиною компанією в сегменті тюнінга VAG автомобілів, активно займається професійним автоспортом. Накопичений нами досвід в автоспорті дає нам величезну перевагу перед конкурентами, адже багато хто з продаються в роздріб продуктів APR проходять попередню "обкатку" в найжорстокіших умовах професійного автоспорту.

Похожие страницы: