Тюнінг Ауді А8

Тюнінг салону Ауді А8 / S8 фото

Тюнінг салону Ауді А8 / S8 фото

Дооснащення та тюнінг Audi A8 D3, D4 пропонує інсталяційний центр «Audi-Rus» в Москві або Санкт-Петербурзі. Ми допоможемо підібрати оптимальну комбінацію вбудованих систем і елементів стайлінгу для створення унікальної комплектації седана, або, ви можете замовити опції для тюнінга Ауді А8 самостійно, через інтернет-магазин. Оформіть замовлення, менеджер зателефонує за вказаним телефоном, щоб уточнити комплект поставки і дату установки на ваш Ауді А8.

Сьогодні, кожен автовласник може провести тюнінг Audi A8 D3 / D4 самостійно або звернувшись в Audi-Rus. Нові технології допомагають підвищити віддачу потужності, зробити автомобіль функціональним, знизити коефіцієнт аеродинамічного опору і витрата палива. Останній тюнінг ауді А8 привів до появи нової решітки радіатора з яскраво вираженими повітрозабірниками, покажчиків повороту на зовнішніх дзеркалах і світлодіодних задніх ліхтарів, були випущені сучасні комплекти для дооснащення базовій комплектації: обважування Audi A8 W12 і обвіс Audi S8.

Тюнінг Audi A8 8H передбачає десятки індивідуальних варіантів дооснащення. Популярністю користуються електронно-асистуючі системи, навігаційні і мультимедійні прилади, асистенти перешикування та системи нічного бачення, клімат-контроль з роздільним регулюванням для чотирьох зон і численні аксесуари з асортименту колекції ауді - це передні текстильні та гумові килимки, поперечні рейлінги і бокси, кабелі підключення , адаптери і т.д.

Зовнішній тюнінг ауді А8 передбачає використання повноцінних комплектів і окремих деталей від спортивної моделі Audi S8 або Audi A8 2010-2016 року випуску, невстановлених при покупці машини в салоні. Яскравими прикладами служать задня оптика з динамічними покажчиками, передні світлодіодні протитуманні фари, решітка радіатора S-Line, алюмінієві накладки на бічні дзеркала, спойлер і інші деталі.

Корисними від халепи Audi A8 4H будуть: камера огляду 360 ° для зручного паркування, тягово-зчіпний пристрій для буксирування, акустична система з ідеальною якістю звучання і інші розробки провідних інженерів галузі автомобілебудування.

Замовити тюнінг Audi A8 / S8 в Москві або Санкт-Петербурзі можна через інтернет-магазин або за номером 8 812 926 7134. Встановимо, підключимо і налаштуємо будь опції. Загалом, зробимо тюнінг Ауді А8 D3 або D4 швидко і якісно!

Похожие страницы: