Тюнінг Ауді Ку7

Тюнінг Ауді Ку7

Тюнінг Ауді Ку7

У січні 2015 року, на Детройтському міжнародному автосалоні Ауді представила оновлений Audi Q7 4M NEW . Друге покоління Ауді Q7 з привабливим дизайном, ергономічним кузовом і двигуном Quattro представляють автомобілі бізнес класу, спроектовані на полегшеної платформі. Audi AG вирішила завдання зменшення ваги і габаритів, позитивний результат позначився на керованості і маневреності Ауді Ку7, а головне - знизив витрата палива. Автоладельци відгукуються про характеристики і маневременності кросовера добре.

Вихід Ауді Q7 4M пов'язаний не тільки зі зміною кузова і появою додаткових потужностей, Audi паралельно випустила для вишукувальних клієнтів пакети оснащення і рестайлінг комплекти, які помітно змінюють звичний формат водіння і підвищують комфорт в поїздках. Зверніть увагу на різноманітність асистентів для Ауді Q7 NEW, встановлюваних при покупці машини і пізніше.

Тюнінг Центр Audi-RUS в Москві і Санкт-Петербурзі оновлює автомобілі Audi Q7 2015-2017 в базовій комплектації, встановлює технологічні новинки, оригінальне обладнання від виробника. Ми пропонуємо індивідуальні варіанти дооснащення, щоб зробити тюнінг нового Ауді Q7 за бажаннями власника. Сьогодні, для тюнінгу Ауді Q7 4M, в каталозі розміщені системи навігації та мультимедіа, обважування, колісні диски, аксесуари в допомогу автомобілістам і пасажирам. Найбільш популярне для моделі допоміжне обладнання - парктроник, комфортний ключ, Вебасто і електропривод кришки багажника.

Якщо збираєтеся замовити тюнінг Audi Q7 4M, звертайтеся! Ми продаємо і встановлюємо оригінальні деталі від простих ковпачків і ароматизаторів до складних асистують пристроїв. Можлива доставка обладнання в регіони, щоб зробити тюнінг Audi Q7 New самостійно. Щоб купити розміщену в інтернет-магазині продукцію, оформіть замовлення або наберіть 8. Оплатити оснащення Audi Q7 можна готівкою або безготівковим переказом. Після оформлення онлайн замовлення, ми передзвонимо для консультації по сумісності, оплати і доставки. Для жителів Москви і Санкт-Петербурга працюють установчі центри, куди можна приїхати на тюнінг Ауді Q7 2015 року, 2016 і 2017 в зручний час.

Похожие страницы: