Чіп Тюнінг Ауді А6

Чіп тюнінг Audi A6 (C6), збільшення потужності двигуна Ауді А6 (C6

Чіп тюнінг Audi A6 (C6), збільшення потужності двигуна Ауді А6 (C6

Наша компанія пропонує провести модернізацію вашого автомобіля, тобто збільшення потужності двигуна за допомогою тюнінг боксу RaceChip або RaceChip Pro. Це невеликий пристрій з мікросхемою і закладеної програми управління двигуна. Для кожної моделі автомобіля ця система індивідуальна. Модуль RaceChip дозволяє зробити чіп тюнінг автомобіля як бензинових, наприклад, Audi А3, Audi A4, Audi A5, Audi A6, Audi A7, Audi A8, так і їх дизельних модифікацій, а також Audi Q3, Audi Q5, Audi Q7. У комплект входять сам прилад, кабелі, інструкція, серійна заглушка.

Збільшення потужності двигуна Audi

Автомобілі Ауді заслужено користуються популярністю споживачів, поєднуючи в собі відмінні технічні характеристики, надійність, комфорт і прийнятні ціни. І, тим не менше, навіть такий чудовий автомобіль можна модернізувати, зробивши тюнінг двигуна ауді. Наша компанія пропонує провести збільшення потужності мотора ауді, зробивши чіп-тюнінг Аudi А5, Audi A7 або Audi A8. Чіп тюнінг автомобіля Аudi - це гарантоване збільшення потужності автомобіля на 25-30%!

Крім того, потрібно враховувати, що це старий, недорогий автомобіль. Вартість його на вторинному ринку становить приблизно від 100 тис. До 300 тис. Рублів. Тому поширений тюнінг "Ауді 100" (45 кузов) своїми руками.

Тюнінгкузов

Зважаючи на вік лакофарбове покриття може мати дефекти. До того ж можлива присутність корозії. Незважаючи на те, що кузов розглянутого автомобіля добре захищений від неї, є і критичні з даної точки зору місця, якими є передні крила. Спосіб відновлення лакофарбового покриття - перефарбування. Ці роботи слід поєднати з видаленням іржі. Перефарбовування можна розглядати як зовнішній тюнінг "Ауді 100" (45 кузов), так як вона пов'язана зі зміною вигляду автомобіля. При наявності відповідного обладнання цілком можливо здійснити дані роботи своїми руками.

Похожие страницы: