Технічні Характеристики Ауді 100

Audi 100: ціна, технічні характеристики, фото, Ауді 100, відгуки

Audi 100: ціна, технічні характеристики, фото, Ауді 100, відгуки

Світова прем'єра паркетника Audi Q3 відбулася в 2011 році. Головний конкурент кросовера BMW X1 має відчутно меншою колісною базою. Лінія даху «ку-третьої» 2013 модельного року трохи опущена, задні стійки нахилені - не тільки з естетичних міркувань, але і для більшої жорсткості кузова. Авто виглядає гармонійно, зберігши пропорції п'ятидверного хетчбека. Це відображено на фото Ауді Ку3 в галереї.

Салон кросовера виконаний з благородних матеріалів. При таких же передніх сидіннях, що і у Audi Q5, посадка в Ауді Q3 більш вертикальна за рахунок рівної підлоги. Обсяг багажного відсіку в Audi Q3 можна збільшити, склавши спинку крісла. Дверний отвір узковат.

Лінійка двигунів Ауді Q3 (технічні характеристики см. Внизу) представлена двома бензиновими агрегатами TFSI потужністю 170 і 211 кінських сил і одним 177-сильним дизельним мотором з приводом Quattro. Дволітровий турбодизель TDI тяговіт, еластичний і непогано ладнає з роботизованою семідіапазонний коробкою передач S tronic з двома зчепленнями.

Базовий бензиновий двигун моделі 2012 року компенсує недолік моменту спритністю. У парі з механічною «шестиступкой» з корпусом з магнієвого сплаву бензинова «четвірка» не поступається турбодизелю в паспортної динаміці - ті ж 8.2 с. Динамічні характеристики Ауді Q3 найкращі у топовій модифікації: розгін до сотні відбувається за 6.9 с.

У заявлену вартість Audi Q3 не входить круїз-контроль, датчики паркування, електроприводи передніх сидінь. Навіть установка сигналізації зажадає доплати в 21 487 рублів. Встановлена на «упаковану» Audi Q3 ціна порівнянна з BMW X1 з великим кліренсом. Базову версію Audi Q3 можна купити за 1 319 000 рублей.

Похожие страницы: