Тих Характеристики Ауді А6

Audi A6: ціна, технічні характеристики, фото, Ауді А6, відгуки

Audi A6: ціна, технічні характеристики, фото, Ауді А6, відгуки

Новий Audi A6 Avant - автомобіль, в якому втілені найсучасніші технології, що ідеально поєднуються зі спортивним характером і елегантним зовнішнім виглядом цього досконалого універсалу.

Легкі і, одночасно з цим, дуже чіткі лінії кузова формують неповторний і стрімкий силует автомобіля. Дизайн гармонійно доповнюють стильні колісні диски з десятьма V-подібними спицями, завдяки яким універсал привертає увагу навіть тоді, коли просто стоїть на місці.

Салон Audi A6 Avant відрізняється простором і комфортабельністю. Незвичайні деталі інтер'єру, зручні крісла і висококласна акустична система, що складається з 15-ти динаміків, зроблять кожну поїздку в цьому автомобілі незабутньою.

У будь-якій дорожній ситуації універсал демонструє прекрасну керованість і відмінну динаміку. Витрата палива в змішаному циклі становить від 6, 4 до 8, 1 літра на 100 кілометрів шляху, а максимальна швидкість автомобіля в комплектації з 245-сильним двигуном дорівнює 243 км / ч.

Йому на зміну прийшов восьмиступінчастою "автомат" Tiptronic. Нова трансмісія забезпечує автомобілю пристойну динаміку. Витрата палива Audi Q5 вказано в таблиці.

Встановлена на новий Audi Q5 ціна варіюється від 1 730 000 рублей за найпростішу комплектацію з бензиновим агрегатом потужністю 180 л. с. до 2 320 000 рублей за машину з гібридною установкою, максимальна потужність якої 245 л. с. Гібридний автомобіль використовує в якості приводу комбінацію 2.0 TFSI і електродвигуна. За рахунок цього істотно знижено витрату палива. У моделі Audi Q5 hybrid quattro передбачено три режими роботи силової установки: Electric Vehicle, Dynamic і Sport.

Похожие страницы: