Ремонт пневмопідвіска Ауді

Ремонт пневмопідвіски Ауді А8, А6, Allroad, Q7 ДЕШЕВШЕ!

Ремонт пневмопідвіски Ауді А8, А6, Allroad, Q7 ДЕШЕВШЕ!

Якщо вам потрібно ремонт пневмопідвіски Audi або Mercedes, компанія AirBarter пропонує якісний ремонт, діагностику і заміну пневмопідвіски і її основних елементів.Audi, як і інші автомобілі, на яких встановлюються пневмопідвіски, відрізняються підвищеною комфортністю на дорозі. Однак при всіх своїх перевагах превмоподвеска має один недолік - їй теж може знадобитися ремонт.

Основна причина несправності пневмопідвіски у Audi в тому, що пневмобаллона не захищені від впливу шкідливих факторів середовища. Як правило, така проблема найчастіше виникає у Audi Allroad 2000-2005 років випуску. Пневмобаллона швидко втрачають герметичність і починають пропускати повітря. В такому випадку уникнути ремонту пневмопідвіски не вдасться.

Ми пропонуємо ремонт пневмопідвіски Audi і такі послуги, як ремонт передніх і задніх пневмобаллонов Audi Allroad 2000-2006 років і їх заміну на нові, ремонт і заміну передніх пневмостоек Audi Allroad, Audi А6, Audi Q7, Audi A8 і інших моделей.

Ремонт передніх пневмобаллонов Audi Allroad 2000-2006 заміна пневмобаллона на новий
Ремонт задніх пневмобаллонов Audi Allroad 2000-2006 заміна пневмобаллона на новий
Ремонт передніх пневмостоек Audi Allroad А6 з 2007 заміна пневмобаллона на новий
Ремонт передніх пневмостоек Audi Q7 з 2005 заміна пневмобаллона на новий
Ремонт передніх пневмостоек Audi A8 (D3, 4E) заміна пневмобаллона на новий 20500 рублів

Адаптивна пневматична підвіска «Audi» A6: комфорт і зручність

Адаптивна пневматична підвіска, якої сьогодні оснащуються комфортні «Audi» A6, відрізняється практичністю і зручністю управління. Завдяки поліпшеним експлуатаційним вимогам пневмопідвіскаАуді А6 відрізняється здатністю оптимальний вибір режиму з чотирьох існуючих виходячи їх стилю їзди автовласника і якість дорожнього полотна. Дана комплектує відрізняється прекрасними віброакустичними характеристиками і довговічністю у використанні.

Похожие страницы: