Ремонт Рульовий Рейки Ауді 80

Ремонт рульової рейкиРульове управління - одна з найголовніших систем автомобіля, що вимагає підвищеної уваги і постійного контролю. Від її робочого стану залежить не тільки якість і комфорт при русі, але навіть життя водія і пасажирів. Тому своєчасна діагностика, профілактика і ремонт системи рульового управління - життєво важливе питання.

Що таке рульова рейка

Ключовим механізмом всієї системи рульового управління є рульова рейка, яка перерозподіляє силу від керма до коліс. Наводячи в рух рульове колесо, зусилля передається на зубчастий механізм рульової рейки, яка з обох сторін з'єднується з керманичами тягами. Останні в свою чергу передають це зусилля на колеса. В результаті їзди по нерівному дорожньому покриттю, перше, що потребує заміни - це зовнішній наконечник рульової тяги і нехтувати цим дрібним, на перший погляд, ремонтом, не варто.

Залежно від того, яким способом відбувається передача зусилля керма на колеса, виділяють три типи рульових рейок:

1. Механічна рейка - найпростіший механізм, який вимагає певних зусиль, для здійснення поворот. При цьому, чим більше маса автомобіля, тим більше буде потрібно зусиль.

2. Гідравлічна рейка - забезпечує максимальний комфорт при управлінні автомобілем. Гідравлічний насос, яким оснащена рульова рейка , збільшує додається зусилля.

3. Електрична рейка - має електромотор, який робить водіння дуже зручним і легким.

У більшості випадках автолюбителі сьогодні вибирають автомобілі, оснащені механічною або гідравлічною системою. Автомобілі, що мають електричну рульову рейку, користуються набагато меншою популярністю. Це обумовлено, перш за все, тим, що даний механізм при його поломки не підлягає відновленню, його компоненти можна тільки замінити на нові.

Діагностика рульової рейки

Обов'язковою процедурою, яка забезпечує безпечне переміщення на автомобілі, є діагностика рульової рейки. До даної процедури порядні автовласники зазвичай вдаються два рази в рік: перед зимою, в кінці осені і після зими, на початку весни. Сенс її зводиться до того, щоб перевірити надійність кріпильних елементів рульової рейки і цілісність рульових тяг. Якщо в момент обертання рульового колеса чутися сторонні звуки (клацання, дзижчання, стукіт, хрускіт), то слід в найкоротші терміни звернутися за спеціалізованою допомогою: швидше за все тут буде потрібно ремонт або заміна елементів рульової рейки. Повну картину в цьому випадку може дати тільки діагностика, яка в ...

Похожие страницы: