Ремонт варіатора Ауді

Про ремонт CVT (безступінчатим автоматичною коробки передач, варіатора).

Сьогодні, коли сервісне обслуговування автомобілів, особливо іноземних марок, обходиться автовласникам занадто дорого і клопітно, ремонт автоматичних коробок передач в автомайстерень, найчастіше, проводиться за завищеними цінами.

Щоб убезпечити себе від неякісно виконаної роботи за подвійну ціну, власникам слід звертатися тільки до професіоналів. В автосервісах, що мають в штаті тільки кваліфікованих працівників з вищою технічною освітою і великим досвідом роботи, несправність буде швидко виявлена і усунена. У той же час автовласники чимало ризикують, віддаючи свого «чотириколісного» одного в майстерню на ремонт. Найчастіше ремонт автоматичних коробок передач при неякісно або зовсім не проведеної діагностики обертається в цілий ряд нових проблем, як для непрофесіоналів, які самі досягли такого результату, так і у власника машини, який став жертвою послуг низької якості.

Хоча, безсумнівно, сьогодні на ринку технічного обслуговування і сервісу в автомобільному сегменті значно підвищився рівень надання послуг в цілому. Все більше число сервісів орієнтоване на співвідношення «ціна / якість», підтвердженням чого можуть стати гарантії і постійне навчання персоналу. ремонт автоматичних коробок передач в Росії найчастіше проводиться з такою ж професіоналізмом, ніж на самих заводах (фабриках), де ці акпп збираються.

Автосервіс "АКПП ЦЕНТР ПРОФІ" є одним з найбільш висококласних представників сервісного обслуговування і ремонту трансмісій іноземних автомобілів в Росії. Рекомендації та відгуки наших клієнтів, які отримали в нашому автосервісі саме те, на що розраховували, а також висока кваліфікація фахівців - яскраве тому підтвердження.

Вперше варіатор cvt був використаний ще на початку 20 століття, це був так званий лобової варіатор. Конструкція була досить сумнівна і не набула широкого ...

Похожие страницы: