Чіп Тюнінг Vw

Чіп-тюнінг автомобілів Volkswagen (Фольксваген): Фольсваген Туарег, Фольксваген Тігуан, Фольксваген Пассат, Фольксваген Амарок, Фольксваген Гольф, Фольксваген Джетта, Volkswagen T5 BUS.

RaceChip - збільшення потужності авто до 31%

RaceChip є додатковим блоком управління. Електроніка блоку RaceChip змінює параметри роботи двигуна в режимі реального часу. Вона прискорює операції обробки даних на кілька тисяч разів в секунду і створює умови для відчутного підвищення потужності, одночасно - при незмінному стилі водіння, - знижуючи витрату палива.
Детальніше

Питання "Чи можна провести чіп тюнінг автомобіля Фольксваген, який тільки що куплений в салоні, за допомогою чип-боксу RaceChip?", Стає все більш популярним. Так, звичайно можна, так само як і чіп тюнінг автомобіля, у якого великий пробіг.

Чіп тюнінг рекомендований для будь-якого автомобіля Volkswagen, якщо він періодично проходить технічне обслуговування, при якому здійснюється заміна масла. В таких умовах стандартні настройки для захисту двигуна функціонують в штатному режимі, не піддаючи двигун зайвим навантаженням.

Цікавий факт:

За 30 місяців, з початку виробництва, з конвеєра зійшло понад 1 мільйона автомобілів Golf. Завдяки цьому, Volkswagen став одним з найбільших виробників машин в Європі.

У 1979 році світ побачив кабріолет Golf, який, як завжди користувався великим попитом серед автолюбителів. Volkswagen Golf став прородичем цілого класу автомобілів - "гольф-клас". Volkswagen Golf це єдиний автомобіль від компанії Volkswagen, який зміг побити рекорд продажів, що належить Volkswagen "Beetle".

Коли з'явився Volkswagen Polo першого покоління, його зовні важко було відрізнити від Volkswagen Golf. У роки, коли в Volkswagen все були зайняті розробкою нових моделей (1973-1974 р.р.) збитки компанії перевалили за 800 мільйонів німецьких марок, але вже до 1975 му році все втрати вдалося відшкодувати за рахунок зрослого попиту.

Зарекомендував себе з хорошого боку, популярним стає тюнінг дизельних двигунів Фольксваген Туарег, Пассат, Амарок і Тігуан. Так само як і для бензинових версій, для дизельних двигунів Фольксваген можлива успішна процедура чіп тюнінгу.

У випадку з чіп тюнінгом дизельного Volkswagen Amarok, спостерігається збільшення потужності c 132 до 169 к.с., а потужність бензинового Volkswagen Passat B7 після установки чіп-боксу RaceChip збільшується c 118 до 160 кінських сил. Дизельний двигун автомобіля Volkswagen T5 з початковою потужністю 130 к.с., в результаті отримує 177 к.с. У Volkswagen Tiguan з бензиновим двигуном, потужність збільшується з 125 до 170 к.с.

Похожие страницы: