Чіп Тюнінг Audi A4

Силами фахівців компанії "Глушитель Сервіс" проведений чіп-тюнінгу бензинового турбированного двигуна Audi A4 B8 TFSI, 158 к.с., МКПП. Передньопривідний автомобіль отримав якісну прошивку APR. Відмінність прошивки APR від конкурентів - ретельно опрацьовані алгоритми перехідних режимів роботи двигуна, основне завдання - отримання додаткової потужності без значущого зниження ресурсу двигуна і забезпечення зручності використання автомобіля як на стандартній заводській прошивці. Т.ч. прошивки APR робляться для життя а не для режиму "тапки в підлогу".

Завдяки чіп-тюнінгу двигуна Ауді A4 B8 TFSI істотно збільшена прийомистість двигуна на на низьких оборотах, зменшена задума педалі дросельної заслінки і підвищена максимальна потужність - 69 к.с. при 3643 об / хв і крутний момент двигуна - 130 Нм при 3230 об / хв. Додатково залізо для цього встановлювати не потрібно.

Додатково на цьому автомобілі можлива установка Даунпайп з нержавіючої сталі і фільтра нульового опору, т.зв. інтейка K & N для збільшення потужних характеристик. Дані заходи дозволять додати динаміки на швидкостях понад 100 км / ч.

У разі виходу з ладу каталізатора Audi A4 B8 TFSI можлива установка Даунпайп без каталізатора. При цьому здійснюється прошивка APR Stage 1 під безкатовую версію. Якщо ви одного разу прошу повної програмою APR при подальшому переході на прошивку безкатовой версії з покупкою Даунпайп або при виході поновлення поточний прошивки - оновлення проводиться безкоштовно.

Похожие страницы: