Чіп Тюнінг Фольксваген

Чіп-тюнінг Volkswagen Jetta

Чіп-тюнінг Volkswagen Jetta 1.6 2013 102л.с

Як поліпшити динаміку свого Volkswagen, додати не тільки потужності, але і комфорту, і впевненості під час їзди? Як бути, якщо почуття обмеження потенціалу вашого автомобіля не дає спокою? Ситуацію може змінити чіп-тюнінг двигуна. А зробити цю процедуру якісно ви завжди можете у нас.

Власник Фольксваген Джетта звернувся саме за цим - ми пообіцяли йому зробити чіп-тюнінг зі стовідсотково позитивним результатом, зробити роботу педалі «газ» лінійної. Обіцянка стримали! А тепер по порядку ...

Наш сьогоднішній гість - Volkswagen Jetta 2013 року випуску. Мотор на 1.6 і 102 hp, момент - 148 nm. Цей 4х-дверний седан працює на бензотопліве. Максимальна швидкість Джетта - 186 км / ч. На цьому автомобілі раніше ми вже провели роботи по установці прямоточною вихлопної системи, і чіп-тюнінг став завершальною ланкою в кастомізації цього апарату.

Робимо чіп-тюнінг Фольксвагена, а також перепрошивку його мотора на інший екостандарт - Євро-2 (плюс відключаємо другий кисневий датчик - лямбда). Після цих процедур збільшення потужності Jetta, поліпшення динаміки здатні досягти 10-12%.

Чіп-тюнінг Volkswagen JettaНа чіп-тюнінг Фольксваген Джетта майстри витратили близько півтори години, включаючи відключення другий лямбда і перепрошивку VW на Євро-2. Майстри так швидко справляються завдяки ліцензійним програматорів, використовуваним в роботі. Таке обладнання дозволяє перепрошити ЕБУ Volkswagen Jetta через діагностичний порт. Програматор копіює заводські настройки мотора Джетта. Нові настройки запитуємо у партнерів - відомих тюнінг-ательє. Як правило, модифікований софт вже апробований на даних моделях VW і гарантовано дає позитивний результат. Файл завантажуємо в блок управління Фольксваген.

Чіп-тюнінг нашого VW Jetta і перепрошивка ЕБУ на Євро-2 пройшли успішно. «Плюс» до «конячок» і динаміці серйозний - до 12%. Педаль газу стала помітно більш слухняним. І, звичайно, тепер авто відповідає іншому екостандарти - Євро-2.

Чіп-тюнінг Volkswagen Jetta Чіп-тюнінг Volkswagen Jetta Чіп-тюнінг Volkswagen Jetta Чіп-тюнінг Volkswagen Jetta

Похожие страницы: