Чіп Тюнінг Краснодар

Чип тюнинг

До 30% можливостей автомобіля залишаються невикористаними.
Чіп-тюнінг додасть більше потужності вашого автомобіля. Це дешевше
і ефективніше, ніж зміна конструкції двигуна.

Чіп-тюнінг - оптимізація програми двигуна, дозволяє підвищити потужність автомобіля і знизити витрату при різних темпах їзди. Будь-серійний автомобіль має хороший резерв для доробок і запас міцності - ресурс двигуна використовується максимум на 60-80%, а потужність іноді і спеціально занижується.

  • Як це досягається?

При виробництві автомобіля перед розробниками ПЗ постає завдання не з простих:

  • з кожним роком посилюються норми токсичності «Євро-4», «Євро-5» в які треба вкластися і десь «задушити» двигун
  • необхідно зробити універсальний автомобіль для того, щоб він нормально працював в максимально широкому діапазоні якості палива і температурного режиму всіх країн
  • знайти компроміс між надійністю, величезним ресурсом двигуна, дешевим паливом і мінімальним його витратою

Так чому ж Ви повинні бути обмежені загальної планкою? Розкрийте повністю потенціал Вашого двигуна!

  • Що дає чип-тюнінг і знижується чи ресурс двигуна

У сучасних автомобілях йдуть на Росію виробники свідомо занижують потужність, щоб не потрапляти під автомобільний податок , тим самим збільшуючи свої продажі.

Або штучно розширюють модельний ряд: один з яскравих прикладів - BMW X5 F15 модифікація 2.5d 218л.с. і 3.0d 249л.с. один і той же двигун, який після чип-тюнінгу видає 320к

Зайва потужність потрібна не просто для задоволення - вона дозволить зменшити час розгону, впевненіше йти на обгін ( пасивна безпека ), а найважливіше - відчути себе впевненіше за кермом Вашої машини.

Сучасні автомобілі мають великий запас міцності, який не використовується і на 80%. Чіп-тюнінг знижує ресурс всього на 1-3%, що не дозволяє говорити про вплив на довговічність машини.

  • Чи знімається гарантія?

Дилерська обслуговування не передбачає перевірку на зміну програми управління двигуном. Обслуговування машини не зміниться.

1431040634_image_1383207819973.jpg_original Чіп тюнінг Mercedes-benz c-classe W205 cgi AMG c180 c200 c250 в Краснодарі в установчому центрі Europe-Car

Похожие страницы: