Ауді Технічні Характеристики

Audi A6 C5: ціна, технічні характеристики, фото, Ауді A6 Ц5

Audi A6 C5: ціна, технічні характеристики, фото, Ауді A6 Ц5

Фольксвагени, Ауді, Смарт, Фіати, Ягуари, Ленд Ровер - продуктова лінійка Zotye практично цілком складається з моделей-клонів, але найбільшу скандальну популярність китайської фірмі принесла безсоромна пародія на Porsche Macan. Практику несанкціонованого запозичення чужого дизайну Zotye, судячи з усього, має намір рішуче продовжити і готується показати світу Concept S - концептуальний кросовер, скетчі якого на цьому тижні поширили китайські ЗМІ.

Якщо передок Zotye Concept S можна назвати умовно самобутнім, то боковини і корму - це практично цільнотянутий Lamborghini Urus, але ж італійський суперкроссовера ще навіть не вийшов на ринок! Найцікавіше, що поки достеменно не відомо, де саме відбудеться прем'єра Урус і його китайського клону. Не виключено, що обидві новинки покажуть в квітні на автосалоні в Шанхаї - то-то буде скандал!

Про технічні характеристики своєї машини Zotye поки нічого не повідомляє, крім того, що вона буде здатна розігнатися до 100 км / год за 4 секунди - стало бути, і по динамічних якостей китайці хочуть наблизитися до італійського оригіналу.

Коли з'явився Volkswagen Polo першого покоління, його зовні важко було відрізнити від Volkswagen Golf. У роки, коли в Volkswagen все були зайняті розробкою нових моделей (1973-1974 р.р.) збитки компанії перевалили за 800 мільйонів німецьких марок, але вже до 1975 му році все втрати вдалося відшкодувати за рахунок зрослого попиту. Зарекомендував себе з хорошого боку, популярним стає тюнінг дизельних двигунів Фольксваген Туарег, Пассат, Амарок і Тігуан. Так само як і для бензинових версій, для дизельних двигунів Фольксваген можлива успішна процедура чіп тюнінгу.
Похожие страницы: