Ауді А6 С6 Технічні Характеристики

Ауді А6 С6: технічні характеристики в поєднанні з чудовим

Ауді А6 С6: технічні характеристики в поєднанні з чудовим

Рестайлінг Audi A6 в кузові C7 представили на паризькому автосалоні восени 2014 року. Дизайнери освіжили передню частину автомобіля, тепер він володіє великою хромованою решіткою радіатора з горизонтальним розташуванням ребер, допрацювали фари головного освітлення, у них з'явилася тонка стильна світлодіодна смужка денних ходових вогнів, а також в якості опції можна придбати матричну оптику, крім того у автомобіля змінили бампер . Оновлена версія Ауді А6 виглядає цікаво, елегантно і динамічно, як і личить Audi.

Розміри Audi A6

Audi A6 в кузові C7 підросла в розмірах у порівнянні зі своїм попередником, тепер її габаритна довжина становить 4933 мм, ширина +1874 мм, висота 1455 мм, а величина дорожнього просвіту, в свою чергу, дорівнює 165 мм. Об'єм багажного отделенія- 530 літрів, що досить непогано для легкового автомобіля в кузові седан.

Важить Audi A6 1610 кілограм, такого результату вдалося досягти завдяки інноваційним методам обробки і широкому використанню алюмінію. Так, наприклад, з нього виконані передні крила, кришка капота і навіть двері.

Двигун і трансмісія Audi A6

Audi A6 володіє широким спектром силових агрегатів, які підійдуть як любителям спокійного і економічної їзди, так і фанатам швидкості. Варто зазначити що більшість двигунів працює виключно з роботизованою коробкою передач. Також в топових комплектаціях доступна фірмова система повного приводу Quattro.

Похожие страницы: