Ауді Ку 7 Технічні Характеристики

Ауді ку 7: технічні характеристики позашляховика

Ауді ку 7: технічні характеристики позашляховика

Модернізований автомобіль Audi Q7 2013 модельного року отримав новий бампер, видозмінену фальшрадиаторную грати і світлодіодну оптику. П'ятиметрова машина Audi Q7 має значний вид. На фото в галереї модель можна розглянути з різних ракурсів. Величезні бічні дзеркала забезпечують чудову оглядовість водієві позашляховика. Інтер'єр Ауді Ку7 2012 року доповнився світлодіодним підсвічуванням. Панель приладів обладнана новим дисплеєм збільшених розмірів. Деталі салону «ку-сьомий» оброблені хромом.

Крім актуалізованої зовнішності, Audi Q7 (технічні характеристики см. Внизу) обзавівся удосконаленою гамою моторів. Замість «атмосферников» V6 FSI і V8 FSI встановлені шестициліндрові TFSI об'ємом 3 літри з безпосереднім уприскуванням палива, забезпечені приводним нагнітачем. У новій «шістки» два ступені форсировки: 272 л.с. і 333 л. с. Помітно підвищилися технічні характеристики Audi Q7: розгін до 100 км / год тепер займає 6.9 секунд у топового варіанту компресорного мотора. За рахунок оптимізації конструкції трилітрового дизеля при колишньої віддачі в 240 л. с. у Audi Q7 TDI знизився витрата палива, а також скоротилися викиди вуглекислого газу в атмосферу. Задля досягнення більшої економічності не останню роль відіграє восьмиступінчастою автоматична коробка передач, яка прийшла на зміну шестидіапазонною трансмісії.

Лінійка двигунів Ауді Ку7 представлена також чотирьох- і шестилітровими дизельними агрегатами, здатними видавати 240 і 500 л. с. Всього за 5.5 секунд топова версія позашляховика здатна розігнатися до сотні. Встановлена на таку Ауді Ку7 ціна перевищує п'ять мільйонів рублів. Мінімальна ціна «ку-сьомий» в базі - 2 730 204 рубля.

Похожие страницы: