Ауді 100 44 Кузов Керівництво по ремонту й відновлення

AUDI 100 - Клуб Любителів • Перегляд теми - Книга Ремонт і

AUDI 100 - Клуб Любителів • Перегляд теми - Книга Ремонт і

Як мені знайти потрібну інформацію?
Розшифровка заводської комплектації автомобіля (англ.)
Розшифровка заводської комплектації VAG російською!
Діагностика Фольксваген, Ауді, Шкода, Сеат, коди помилок.

Загальна документація

У книзі розповідається про ремонт автомобільних кузовів в гаражних умовах. Дається визначення обсягу робіт і витрат. Наводиться аналіз інструменту, зварювального та компресорного обладнання, сучасних матеріалів і методів ремонту. Розглядаються рихтування, зварювання, шпаклівка і фарбування деталей кузова в обмежених умовах особистого гаража, в тому числі взимку при низькій температурі. Представлені оптимальні для гаражного майстра і найбільш економічні прийоми ремонту Розповідається про те, як самому облаштувати гаражний майстерню, налагодити її електроживлення, опалення та освітлення Основні операції супроводжуються кольоровими фотографіями. 136 сторінок. 36 Mb.

Пристрій і принцип дії. Програма самонавчання 421 VW / Audi.
Сучасний автомобільний кузов повинен залишатися в доброму стані протягом усього життя автомобіля, щоб не викликати непотрібних витрат. Це попереджає швидке «моральне» старіння автомобіля і підтримує високу репутацію марки. При створенні кузова важливо також передбачити можливість ремонту пошкоджень, які можуть виникнути при його майбутньої експлуатації, щоб цей дорогий елемент конструкції зберігав свої високі якості і гарний зовнішній вигляд.
Ця програма самонавчання дає уявлення про основи матеріалознавства, виробництва сталей і різних технологіях, використовуваних при виробництві кузовів, аж до забарвлення. Це повинно послужити основою для кращого розуміння наступних пояснень щодо виконання ремонтних робіт з кузовом автомобіля.

Похожие страницы: