Audi 100 C4 Керівництво по ремонту й відновлення

AUDI 100 1982Автомобіль Audi 100 відноситься до середнього класу і має суцільнометалевий несучий кузов типу седан або універсал.

На автомобілях встановлюється ціла гама чотирьох- і п'ятициліндрових бензинових двигунів від 1, 8-літрового потужністю 100 к.с. до 2, 23-літрового з турбонаддувом потужністю 200 к.с.

Крім бензинових двигунів, для Audi 100 існує сімейство дизельних моторів.

На автомобіль встановлюють чотирьох- і п'ятиступінчасті коробки передач або автоматичну триступеневу.

Базова модель автомобіля має передньопривідне компонування, але існує і модифікація з повним приводом.

Рульове управління - рейкового типу, є модифікації з підсилювачем рульового управління.

Гальмівна система - двоконтурна з гідроприводом, передні гальма - дискові, задні можуть бути барабанні або дискові (в залежності від потужності двигуна). Залежно від комплектації автомобіль може бути оснащений АБС (антиблокувальною системою). У всіх модифікацій в системі гальм встановлений підсилювач.

На автомобілі застосована травмобезопасная рульова колонка, частина автомобілів (в залежності від комплектації) обладнана надувною подушкою безпеки для водія.

Автомобіль має винятковий з точки зору аеродинаміки кузов (у седана коефіцієнт Сх = 0, 3, у універсала Сх = 0, 34). Досягнуто це завдяки плавним обводам кузова, без різких переходів, великому нахилу вітрового і заднього стекол, а також оригінальної конструкції бічних вікон. Скло бокових вікон встановлені на рамках дверей зовні, врівень зі стійками кузова. Така конструкція була вперше в світі застосована на серійному автомобілі.

Похожие страницы: