Запчастини для Vw

Б / У запчастини для VW Passat B6 купити в Республіці Крим на Avito

Б / У запчастини для VW Passat B6 купити в Республіці Крим на Avito

Преміальна марка Audi разом з більш народними брендами Volkswagen і Skoda практично синхронно заявили про зниження цін на фірмові запчастини для ремонту і обслуговування автомобілів. З 1 лютого оригінальні компоненти VW Group в дилерській мережі стали до 15% доступніше, ніж раніше.

У період нестабільної економічної ситуації багато автовласників шукають дешевші варіанти змісту своїх машин - це і неофіційні сервіси, і альтернативні автокомпоненти. Зниження розцінок допоможе Audi, Skoda і Volkswagen утримати існуючих і повернути вже втекли на "сіру" сторону клієнтів.

Розмір озвучених знижок не те щоб вражаючий, але навіть таке зниження дозволить скоротити цінову дистанцію між "фірмою" і "неоригінальний". Правда, вартість окремих запчастин все ж краще уточнювати у дилерів: рекламна формулювання означає, що 15% - це максимальний розмір знижки, і діє вона далеко не на всі деталі. По крайней мере, під зниження цін потрапив весь асортимент компонентів і витратних матеріалів для регулярних ТО.

Компанія Skoda як самий народний бренд пішла ще далі і зменшила ціни на запчастини для кузовного ремонту - тут вигода складе відразу до 25% в залежності від деталі.

Зате їхні колеги з Audi до такого приводу приурочили заяву про коригування цін на автомобілі 2016 року випуску. Вигода при покупці більшості моделей може скласти до 250 000 рублів. Наприклад, бізнес- седан А6 у виконанні Comfort минулого року виробництва сьогодні пропонується за ціною від 2 260 000 рублей.

Похожие страницы: