Запчастини на Vw

Запчастини на VW Jetta 2 Golf 2 купити в Московській області на Avito

Запчастини на VW Jetta 2 Golf 2 купити в Московській області на Avito

Компанія Нева-Автоком, найстаріший офіційний дилер Фольксваген в Санкт-Петербурзі, пропонує повний модельний ряд автомобілів всіх комплектацій і модифікацій: від бюджетного седана Polo і популярної Jetta, комфортного седана бізнес-класу Passat і кросовера Tiguan до місткого мінівена Transporter, легендарного VW Touareg Крім легкових автомобілів, також представлена лінійка комерційних автомобілів - Caravelle, Caddy, Miltivan і новинка в класі комерційних автомобілів - Crafter.

Статус офіційного дилера Volkswagen в Петербурзі гарантує нашим клієнтам можливість вибрати сертифіковані для Росії автомобілі будь-якої моделі і комплектації. Всі придбані в нашому автосалоні VW в Петербурзі автомобілі забезпечуються всесвітньої дворічної гарантією від Volkswagen.

Якісний сервіс Volkswagen

Автомобіль вимагає своєчасного технічного обслуговування, незалежно від того, нові це або з пробігом транспортні засоби. Якісний професійний сервіс Volkswagen може надати офіційний дилер марки. У Санкт-Петербурзі інтереси концерну представляє автосалон «Нева-Автоком», в якому працює комплексний технічний центр, який надає послуги обслуговування і сервісу. Тут можна купити оригінальні запчастини за доступною вартості.

Незалежно від того, яка комплектація, можуть обслуговуватися такі моделі, як Поло седан і Пассат, Джетта і Гольф, Тігуан і Туарег. Основні види послуг:

  • продаж легкових і комерційних авто;
  • викуп транспорту по системі трейд-ін - ціна вас обрадує;
Похожие страницы: