Все про препарат Віагра

Препарат Віагра відомий досить давно завдяки ефективності та вираженого ефекту. Нова лікарська форма в збільшеній дозі є повним аналогом відомого ліки з відзнакою лише в змісті активного силденафілу цитрату в кількості 150 мг. Відома раніше Віагра випускалася з вмістом того ж речовини в різних кількостях. На ринку відомі дозування в кількості 100, 50 і 25 мл. На відміну від попередньої форми випуску, нова відрізняється посиленим і більш вираженим ефектом, який триває протягом чотирьох годин. Приймати таблетку можна цілком, посилюючи час ерекції, або розділяючи на дві частини, отримуючи дві дози зменшеного активної речовини.

Вы можете купитьоригинальный препарат виагра в аптеке по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Активна речовина силденафіл провокує посилення кровообігу в області геніталій. Запалі тіла при цьому вбирають велику кількість крові і тверднуть, збільшуючись в розмірах. Чоловік відчуває стійку ерекцію, яка швидко відновлюється навіть після скоєного статевого акту.

прийом препарату

Пігулка приймається за півгодини до запланованого статевого акту і запивается водою. Ефект виявляється через кілька хвилин. Якщо чоловік перед прийомом щільно поїв, то дія препарату може початися трохи пізніше. Після прийому спостерігається сильна притока крові до малого тазу, і чоловік відчуває стійку ерекцію, яка може відновлюватися протягом чотирьох годин. Прийом можна здійснювати щодня. Для здоров'я звичайного чоловіка препарат повністю безпечний.

Протипоказання до застосування

Для деяких чоловіків прийом препарату слід обмежити через наявність деяких захворювань, до яких відносять:

приапизм і викликані цим захворюванням стану: анемія, мієлома та інші;

викривлення пеніса анатомічного характеру;

можливість кровотеч;

відхилення у функціональному стані нирок і печінки;

гіпертонія у важкій формі.

Препарат може взаємодіяти з деякими лікарськими формами, тому перед застосуванням слід звернути увагу на вказівки в інструкції або проконсультуватися з лікарем. Деякі люди можуть відчути алергічну реакцію на активну речовину у вигляді почервоніння обличчя, виникнення плям і свербіння, закладеності носа і поява головного болю. Як правило, реакція настає безпосередньо після прийому препарату і самостійно зникає без застосування антигістамінних лікарських форм. Більш важкі форми реакцій вимагають уваги лікаря. Після прийому виявляється різкий приплив крові до пеніса і загальний тиск знижується, тому може відчуватися запаморочення та інші стани, пов'язані з даними впливом препарату.

На ринку існує безліч дженериків даного лікарського речовини. Перед їх використанням слід уважно ознайомитися зі складом і взаємодією з прийнятими ліками. У разі неможливості прийому Віагри можна проконсультуватися з лікарем, який визначити оптимальне дозування або порадить інший препарат для відновлення потенції.

Похожие страницы: