Тюнінг Ауді 100 45 Кузов

ТюнінгТюнінг старих автомобілів вельми поширений. Це пояснюється тим, що при придбанні машини на авторинку найчастіше покупець не має можливості вибрати її параметри, такі як колір, оснащення і т. Д. Можна розглядати лише доступні екземпляри. До того ж, природно, старий автомобіль може мати проблеми з технічним станом. Замість ремонту можна піти шляхом тюнінга. Це дозволить не просто відновити первісний стан машини, але і поліпшити її параметри. У наведеній статті розглянуто тюнінг "Ауді 100" (45 кузов).

особливості автомобіля

Щоб зрозуміти, в якому напрямку покращують даний автомобіль, потрібно знати, що він собою являє, тому що найчастіше характер тюнінгу визначається особливостями машини. Audi 100 представлений моделлю бізнес-класу. Покоління C4, зване також 45-м кузовом, перебувала у провадженні з 1991 по 1994 р як Audi 100 і до 1997 р як A6. Автомобіль був представлений в кузовах седан і універсал. Його оснащували вісьмома бензиновими і трьома дизельними двигунами потужністю від 80 до 280 л. с. Були доступні 5- і 6-ступінчасті МКПП і 4-ступінчаста АКПП, передній і повний привід.

особливості тюнінгу

фари наЗважаючи на характер автомобіля спортивний тюнінг для нього не особливо актуальний, на відміну, наприклад, від його конкурента - BMW 5 Series. Багато власників залишають Audi 100 в початковому стані. Що стосується тюнінгу, зазвичай для даної моделі використовують легкий стайлінг. Також з огляду на її особливостей актуальні модифікації, спрямовані на підвищення комфорту.

Крім того, потрібно враховувати, що це старий, недорогий автомобіль. Вартість його на вторинному ринку становить приблизно від 100 тис. До 300 тис. Рублів. Тому поширений тюнінг "Ауді 100" (45 кузов) своїми руками.

Тюнінгкузов

Зважаючи на вік лакофарбове покриття може мати дефекти. До того ж можлива присутність корозії. Незважаючи на те, що кузов розглянутого автомобіля добре захищений від неї, є і критичні з даної точки зору місця, якими є передні крила. Спосіб відновлення лакофарбового покриття - перефарбування. Ці роботи слід поєднати з видаленням іржі. Перефарбовування можна розглядати як зовнішній тюнінг "Ауді 100" (45 кузов), так як вона пов'язана зі зміною вигляду автомобіля. При наявності відповідного обладнання цілком можливо здійснити дані роботи своїми руками.

Похожие страницы: