​Саморегульований кабель SRL

Саморегульованої кабель SRL один з найпопулярніших на ринку. Цей простий і універсальний гріючий кабель володіє прекрасним співвідношенням ціни і якості.

Дана модель не має захисного екрану і можливості підключення заземлення. Однак в більшості випадків при обігріві побутових трубопроводів заземлення не потрібне, а вартість при цьому істотно нижче. Двожильні нагрівальні кабелі SRL і ASH представлені в прайс-листі нашого інтернет-магазину в 2 модифікаціях різної потужності: 16, 24. Для застосування в більшості регіонів Росії досить купити SLR-16-2 (16ASH2) або SLR-24-2 (24ASH2) .

Высокооплачиваемая работа в такси UGO на самых выгодных условиях на сегодняшний день, ждет именно Вас!

Принцип роботи простий: дві жили кабелю з'єднані напівпровідникової матрицею, яка змінює свій опір залежно від температури. Характеристики підібрані так, що нагрівальний провід має мінімальну потужність при 65 ° С і не може розігрітися вище цієї температури, т. Е. Теплий кабель споживає менше електроенергії, ніж холодний. Завдяки цій особливості, самрегі, на відміну від резистивних нагрівальних кабелів, можна експлуатувати без терморегулятора, не боячись перегріти оболонку. Однак, терморегулятор дозволить серйозно заощадити на рахунках за електрику. Наприклад, при захисті від замерзання труби довжиною 50 метрів, діаметром 32 мм, зовнішній теплоізоляцією 50 мм при зовнішній температурі -20 ° С, терморегулятор АРТ-18 окупиться менш ніж через 1 місяць.

Кабелі серії SRL застосовуються для вирішення найрізноманітніших завдань. Їх використовують для захисту трубопроводів, клапанів і кранів від замерзання. Кабель необхідно розміщувати на зовнішній стороні труби і захищати теплоізоляцією, причому, чим більше її товщина тим, менше тепловтрати, і тим ефективніше працює кабель. Кабелі SRL використовують для обігріву грунту в теплицях, оболонка кабелю водонепроникна і не боїться контакту з водою. Найбільш потужні модифікації можуть використовуватися також і для обігріву водостоків.

SRL - тонкий нагрівальний кабель, 5 × 11 мм в перетині. Завдяки його гнучкості і габаритам з ним зручно працювати навіть в обмеженому просторі. Кабелі SRL і ASH не бояться локального перегріву, їх можна не боятися намотувати «виток на виток». SRL і ASH вільно ріжеться в розмір, таким чином, відрізаючи шматки необхідного розміру, можна обігрівати і зовсім невеликі ділянки труб.

Похожие страницы: