Ремонт Ауді Спб

Компанія Audi-RUS входить в групу Audi-RUS. Ми займаємося тюнінгом і дооснащення Audi, Volkswagen, Skoda і Seat. Маючи великий досвід, виконуємо обслуговування і ремонт ауді відповідно до регламенту і стандартів VAG-Group. Сервісний центр ауді Санкт-Петербург пропонує фахівців, які пройшли кваліфіковане навчання і сертифікацію в ході тренінгів академії Audi AG. Механіки автосервісу Audi-RUS відрізняються підходом до клієнта, вони займуться пошуком несправностей і рішенням будь-яких проблем, від заміни масла до капітального ремонту двигуна і ходової.

Сервіс Audi-RUS доступний в Санкт-Петербурзі, оснащений діагностичним обладнанням, тут можна замовити сертифіковані запчастини через перевірених постачальників. Будьте впевнені, зробимо ремонт ауді на високому рівні. Якщо з'явилися нехарактерні звуки або млявий відгук, який ви помітили в роботі внутрішніх органів, телефонуйте і приїжджайте в ауді сервіс Audi-RUS, допоможемо! Проведемо комп'ютерну діагностику, виявимо і усунемо поломки механічних вузлів. Ми ремонтуємо дизельні і бензинові моделі ауді. Даємо гарантію на виконані послуги.

Працюємо з приватним і комерційним транспортом Volkswagen Audi Group. Можливості автосервісу ауді ширше наведених. Чи не знайшли необхідної слюсарної чи іншого роду роботи? Зателефонуйте, щоб проконсультуватися або запишіться на ремонт ауді в Санкт-Петербурзі через форму зворотного зв'язку, ми передзвонимо протягом 20 хвилин!

Контактні дані

Адреса VAG сервісу - м.Санкт-Петербург, вул. Магнітогорська, 51 М .

СТО працює щодня з 10:00 до 21:00 - без обідів і вихідних.

Приклади ремонту ауді

Профілактичний огляд ходової частини Audi A6 Allroad.

Автомобіль Audi Q7 на виконанні слюсарних робіт по заміні: масла ДВС, салонного і повітряного фільтра, гальмівної рідини, гальмівних дисків і колодок.

Заміна лампи ближнього світла на Audi A8 в Санкт-Петербурзі.

Ремонт Audi A6 C7 - заміна друкованих плат.

Заміна гальмівних колодок кругом на Audi S7.

Установка оригінальної навігації MMI 3G Plus на Audi A8.

Ремонт Audi Q7: Відсутність профілактичного технічного огляду призвело до корозії валу рульової рейки через порваного пильовика, в результаті дорога заміна рульової рейки.

Похожие страницы: