Ремонт Автомобілів Мерседес

Ремонт автомобілів Мерседес, розбирання автомобілів Mercedes

Ремонт автомобілів Мерседес, розбирання автомобілів Mercedes

Компанія «Мерседес-Сервіс» заснована в 1998 році і до цього дня продовжує успішно працювати в сфері ремонту автомобілів «Мерседес». Наша компанія є однією з небагатьох в столиці, що володіє необхідним обладнанням для діагностики і ремонту автомобілів цієї марки. Ми надаючи послуги як фізичним, так і юридичним особам.

У нашому автосервісі ви знайдете тільки оригінальні запчастини і отримаєте грамотне обслуговування найвищого рівня. Ми здійснюємо ремонт АКПП автомобіля «Мерседес», ремонт двигуна (ДВС), а також ремонт ходової частини та інші роботи.

Довіра і безпека клієнта - найголовніше для нас, тому звертаючись за технічною допомогою в наш автосервіс, ви можете бути впевнені в професіоналізмі менеджерів і майстрів, які працюють в нашій компанії.

Наш автосервіс надає наступні послуги:

- Ремонт автомобілів «Мерседес» в Москві будь-який рівень складності.
- Техобслуговування автомобіля. Дана послуга передбачає наступні процедури: комп'ютерна діагностика автомобіля «Мерседес», заміна фільтрів, масла двигуна.
- Діагностика та ремонт двигуна, підвіски, інжектора, кпп і електронних систем машини.
- Діагностика систем упорскування бензинових і дизельних двигунів. Промивання інжектора, чистка форсунок.
- ремонт АКПП.
- SCN кодування блоків.
- Локальний і повний кузовний ремонт. Полірування автомобіля.
- Шиномонтажні роботи, що включають електронну балансування, прокатку дисків, усунення проколів.
- Установка додаткового обладнання: автосигналізації, блокіратора, ксенону.

"Мерседес" - це автомобіль високого класу. Він надійний, довговічний і відмінно показав себе на російських дорогах. Однак слід пам'ятати, що ремонт автомобіля «Мерседес» - це дуже трудомістка і відповідальна робота, що вимагає висококласного діагностичного та ремонтного обладнання. Тому звертатися варто тільки в автосервіси, що спеціалізуються на ремонті і обслуговуванні автомобілів даної марки. Ремонт автомобілів Мерседес представницького класу W221 або Vito вкрай небажано проводити в звичайній майстерні. Адже, крім сучасного обладнання, знадобиться допомога фахівця високої кваліфікації.

У нашому автосервісі Ви не тільки зможете якісно відремонтувати ваш автомобіль, але зробити це в найкоротші терміни за адекватною ціною. Ми пропонуємо широкий спектр ремонтних робіт, індивідуальний підхід до кожного клієнта і дбайливе ставлення до кожного автомобілю. У нашому автосервісі передбачена система знижок, а також регулярно проводяться різні акції. Наш автосервіс завжди готовий надати невідкладну допомогу Вашому автомобілю. Телефонуйте нам - ми відповімо на всі питання.

Похожие страницы: