Каталог запчастин Ауді А6

Запчастини Ауді А6 С5, ремонт Ауді А6 С5, Розбирання Ауді А6 С5

Запчастини Ауді А6 С5, ремонт Ауді А6 С5, Розбирання Ауді А6 С5

Бренд Audi не потребує додаткового представлення. Найширший і динамічно розвивається модельний ряд, знамените німецька якість і виключно сумлінне виконання ... Все це наділяє автомобілі Audi унікальними рисами і перевагами, серед яких дивовижна універсальність і «довголіття». Тільки погляньте: нарівні з новими і сучасними четирехкольцовимі «стилягами» по дорогах бадьоро і весело їздять їх прошловековие (!) Попередники: машини 90-х або навіть 80-х років випуску!

У Вас Audi? Тоді Ви і самі чудово знаєте про безумовних перевагах свого автомобіля ... Однак, на жаль, з вибором запчастин все не так просто, особливо якщо мова йде про однозначних «довгожителів», які потребують значно більших замінах вузлів і агрегатів.

Євген Вовкіна, Audi 80 1.8: «Їжджу на Audi 1988 року випуску, двигун РМ (моновприск). Машиною задоволений! Придбав ще в 2011-му, були, звичайно, претензії і по «ходовки», і по «движку», але все легко усунув і анітрохи не шкодую про покупку! За останні півроку поміняв гуму, важелі з сайлентблоками, кульові опори, кермові наконечники, помпу, задні колодки, стартер, фару праву, поворотники і подрулевой перемикач. Запчастини замовляв в Інтернеті, шукав, де подешевше. З Сайлент взагалі цікава історія вийшла. Рідні стоять космічних грошей, тому вибрав посередній аналог ... а прийшов оригінал з затертим клеймом VAG. Маленька виноска для тих, хто «не шарить»: оригінальні компоненти не завжди кращі, є і ідентичні, і навіть перевершують їх по якостям аналоги. Однак у випадку з автоконцерном VAG і деталями часів 70-80 років це, як правило, так. Виготовлені ще в ті часи, ці запчастини відмінно ходять і по сей день, радуючи власників «старичків» Ауді та Фольксвагенів. Більш того, за подібними агрегатами йде справжнє полювання! Тому підприємливі «ділки» з Німеччини придумали лазівку: вони скуповують запчастини VAG, логотип затирають, наносять власне клеймо і продають під своїм ім'ям. Такі деталі називаються «запилених оригінал», і саме цей сайлент мені випадково і попався! »

Зрозуміло, експлуатація нового, недавно зійшов з конвеєра і «бувалого» автомобіля істотно розрізняються. Проте в обслуговуванні, так само як і в запчастинах, потребує будь-яка машина: і суперсучасний оновлений Audi Q7, і старенький, але надійний седан Audi 100. В мережі гіпермаркетів IXORA Ви зможете знайти як оригінальні OEM запчастини Audi, так і високоякісні аналогові компоненти - для всього модельного ряду, в тому числі і для самих популярних моделей бренду: Audi A4, Audi A5, Audi A6, Audi A8, Audi 100, Audi 80, Audi Q3, Audi Q7 і т.д.

Похожие страницы: