Характеристики Ауді Q5

Технічні характеристики Audi Q5 2.0 TFSI quattro (8RB), 180 к.с

Технічні характеристики Audi Q5 2.0 TFSI quattro (8RB), 180 к.с

Оновлений Audi Q5 2012 року виглядає цікавіше свого попередника. Однак, в цілому зовнішні зміни незначні. На фото виділяються нові фари з виразною окантовкою по периметру - опція, доступна в комплекті з біксеноновимі лампами. Задні ліхтарі стали світлодіодними. Позашляховику Audi Q5 2013 модельного року також дісталася і змінена решітка радіатора.

Базове оснащення включає в себе фронтальні і бічні подушки безпеки, клімат-контроль, задній паркувальний радар, систему стабілізації. Додатково можна замовити панорамний дах, кнопку запуску і зупинки двигуна, зовнішні дзеркала з автоматичним затемненням. Зручний салон Audi Q5 був успадкований від попередньої моделі. Інтер'єр залишився практично незмінним. Вбудовані підстаканники в «Ауді Ку5» тепер виконують функцію термоса. Нова бортова електроніка управляється голосом.

Модернізації була схильна до і лінійка двигунів кросовера. У Росії він доступний з трьома бензиновими і двома дизельними моторами. Експлуатаційні та технічні характеристики «ку-п'ятої» поліпшені за рахунок відмови в бензинових версіях від проблемного «робота» S tronic. Йому на зміну прийшов восьмиступінчастою "автомат" Tiptronic. Нова трансмісія забезпечує автомобілю пристойну динаміку. Витрата палива Audi Q5 вказано в таблиці.

Встановлена на новий Audi Q5 ціна варіюється від 1 730 000 рублей за найпростішу комплектацію з бензиновим агрегатом потужністю 180 л. с. до 2 320 000 рублей за машину з гібридною установкою, максимальна потужність якої 245 л. с. Гібридний автомобіль використовує в якості приводу комбінацію 2.0 TFSI і електродвигуна. За рахунок цього істотно знижено витрату палива. У моделі Audi Q5 hybrid quattro передбачено три режими роботи силової установки: Electric Vehicle, Dynamic і Sport.

Похожие страницы: