Ауді Характеристики

Технічні характеристики Audi RS7 Sportback 4.0 TFSI quattro (4G

Технічні характеристики Audi RS7 Sportback 4.0 TFSI quattro (4G

На початку 1909 року, після складного юридичного спору з новими власниками заводу Horch-Werke в Цвікау, заснованого Хорьхом, сам власник імені - Август Хорьх - був змушений засновувати нову фірму - August Horch Automobilwerke GmbН. Перед Хорьхом стояло завдання - придумати фірмі нову назву ...

Одна легенда свідчить. У будинку одного з компаньйонів Хорьха йшли бурхливі дебати з приводу назви. В цей час в сусідній кімнаті син господаря вчив латинь. І коли один з акціонерів вигукнув: "Вислухайте і іншу сторону!", Хлопчик чи то жартома, чи цілком серйозно голосно перевів цю фразу на латинь: "Audiatur et altera pars!" Здивовані сперечальники зрозуміли, що "horch" (в німецькій мові - "слухати, прислухатися") перекладається на латинський як "audi".

Друга легенда говорить, що Август Хорьх сам пішов із заводу "Хорьх", тому що не порозумівся з новим, більш консервативним керівництвом і створив нову фірму, причому назвав її теж "Хорьх", заявивши, що його ім'я перейшло разом з ним. Почався суд у справі про претендовании обох фірм за право називатися ім'ям "Хорьх" і на одному із засідань, коли всі шуміли і голосно розмовляли. Суддя закликав висловлювати думки по-тихіше і вимовив слово "херен" (слухати), а один з присутніх відразу вимовив це слово по латині "аудіо". Воно сподобалося присутнім і було вирішено таким ім'ям назвати новий завод. "Я при всіх обставинах прагнув будувати тільки великі і хороші автомобілі з першокласного матеріалу", - сказав Хорьх, розгортаючи справи на новій фірмі.

Нове підприємство Хорьха початок c досить солідних і потужних машин. З 1910 року випускався "Ауді-А10 / 22". Циліндри, як було прийнято в ті часи, були зблоковані попарно. Чотирициліндровий мотор робочим об'ємом 2612 см3 розвивав 22 л.с. Фірма рекламувала себе великими плакатами зі словом "Audi" і зображенням величезного вуха. Так з'явилася одна з найвідоміших і понині марок автомобілів.

Похожие страницы: