Ауді А6 С5 Характеристики

Audi A6 C5: ціна, технічні характеристики, фото, Ауді A6 Ц5

Audi A6 C5: ціна, технічні характеристики, фото, Ауді A6 Ц5

Ну як завжди доброго всем времени суток! У попередньому відкликання Відгук про Subaru Legacy Wagon я мимохіть торкнувся Audi a6, з яким я і хочу порівняти свою Subaru Legacy так як за характеристиками і купівельною ціною майже рівні.
Відразу обмовлюся, що машина не моя, а шурина, ну або як там його, коротше брат дружини. Але тому що возитися з нею мені доводиться не менше ніж господареві, то вважаю за можливе написати про неї без докорів сумління.

Історія покупки з Німеччини, у всякому разі для мене, звиклого купувати з аукціону, залишається не розв'язаною загадкою навіть під дією декількох бульбашок. Коротше я для себе зрозумів, що очікування більше двох місяців з Японії-ніщо, в порівнянні з тим що пережив мій шурин. Трабли з митницею, постачальником, перегоном і т.д.

В результаті А6 універсал 2001 р.в. 2, 5 турбодизель, 180 к.с., 370 Нм при 1500 об / хв, чорний,
пробіг близько 250 тис.км скручений до 110 тис. На прохання господаря.

Двигун: потужність у субари і ауді однакова 180 к.с., але різниця в поведінці дуже велика. При русі по путівцем на моїй їхати удобнее- можна швидше або повільніше, на Ауді або верзеш 10-20 або летиш точніше вистрілюєш після того як в справу вступає турбіна, по місту те ж саме. По трасі в принципі ми ходимо однаково незважаючи на пруль я зазвичай -провідний, але заправляти я частіше, набагато частіше. Витрата близько 6 л / 100 км. + - 1 л. солярки, сам не вірив поки не спробував.

Новая Audi A4 немного увеличилась в размерах по сравнению с прошлым поколением, теперь ее размеры составляют: длина- 4726 мм, ширина- 1842 мм, высота- 1427, колесная база- 2820 мм, дорожный просвет- 120 мм.

В основу Audi A4 легла платформа MLB второго поколения, благодаря ей удалось скинуть почти 120 килограмм по сравнению с кузовом B8. Кроме того, спереди и сзади Ауди А4 красуются новенькие пятирычажные подвески, а за дополнительную плату предлагаются регулируемые спортивные амортизаторы, они на 10 мм ниже стандартных, а при включении спортивного режима уменьшают дорожный просвет еще на 13 миллиметров.

Похожие страницы: