​Основа для оздоблювальних робіт

Плитка, фарба і шпалери рівномірно лягають і довше тримаються на підготовлених поверхнях. Тому перед оздоблювальними роботами стіни, підлоги і стелі обробляють ґрунтовкою. Проникаючи глибоко в базову поверхню, вона забезпечує високу адгезію з декоративним покриттям.

Безумовно, підготовка важлива, але якість фінішної обробки в першу чергу залежить від правильно підібраних оздоблювальних матеріалів.

Перевозкой животных самолетом занимается компания Animals Travel, которая имеет многолетний опыт в данной сфере. Стоимость услуг Вас приятно удивит.

види грунтовок

Залежно від базової поверхні і обраних оздоблювальних матеріалів використовують різні склади грунтовок:

Грунтовка для дерев'яного підстави зменшує витрату фарби, згладжуючи шорстку поверхню, і захищає дерево від грибка і шкідників.

Грунти для металевих поверхонь мають антикорозійними властивостями і підходять для чавуну, нікельованих сплавів, сталі.

Суміші для бетону, цегли і штукатурки зміцнюють пористі поверхні, протистоять дії зовнішніх чинників. Грунтовка Ceresit містить антигрибковий препарат, що перешкоджає розвитку цвілі.

Універсальна грунтувальна суміш має високу адгезію і підходить для будь-яких матеріалів, але поступається спеціалізованим складам за своїми показниками.

На що звернути увагу при виборі грунтовки

Вибираючи ґрунтовку, зверніть увагу на склад. Суміші для різних приміщень містять спеціалізовані компоненти, які покращують їх властивості.

Залежно від призначення підбирають ідеальну основу:

для приміщень з недостатньою вентиляцією - антигрибкову суміш з фунгіцидними компонентами Ceresit CT-16;

пористі і старі поверхні обробляйте глибоко проникаючими сумішами, наприклад Ceresit CT-17;

ізоляційні грунтовки підійдуть для кімнат з високою вологістю і зовнішніх робіт.

Види грунтовок - фото

Шпаклівка - ідеально гладкі стіни

Види грунтовок - фото

Грунтовка не допоможе вирівняти стіни і стелі. Надати їм геометричну правильність здатні шпаклівки, як правило - гіпсові або цементні, модифіковані полімерами. Гіпсову шпаклівку використовують тільки в сухих приміщеннях. Цементна підходить і для кімнат з підвищеною вологістю. Шпаклівка з гіпсової основою схоплюється дуже швидко, а цементна висихає за 1-2 дня.

Випускають стартові шпаклівки для попереднього вирівнювання поверхонь і фінішні для усунення незначних дефектів.

Самі по собі грунтовка і шпаклівка ще не забезпечують ідеально рівні поверхні. Вирівнювання стін і стель - справа рук будівельників. Однак суміші з магазину будматеріалу Алків значно спрощують виведення поверхонь до ідеальної геометрії.

Похожие страницы: