Фотобудка урізноманітнює будь-яке свято!

Коли відзначаєш особливий день, хочеться щоб він запам'ятався як можна довше. Як зробити своє свято незабутнім і подарувати собі та гостям прекрасні емоції? Відповідь дуже проста - оренда Фотобудка.

Фотобудка. Види, особливості

Фотокабіна - унікальний пристрій. З його допомогою можна отримати моментальні фотографії, які надовго залишаться не тільки в пам'яті, але і на папері. Усередині фотобудка має обладнання, що дозволяє одержати фотокартку миттєво. Варто відзначити, що це будуть не просто фотографії, їх якість буде студійним. Цьому сприяє дзеркальна камера, студійний світло і автоматичне фокусування.

Існує три основних види фотобудок:

Найпростішим і компактним варіантом вважається фотостойка. Її параметри не більше 1 м2, вона встановлюється за кілька хвилин і підходить для будь-якого приміщення. Камера дозволяє здійснювати знімки гарної якості, немає обмежень на кількість фотографуються. Фотостойка зручна ще й тим, що її замовляють разом з прессволл, це стане відмінним доповненням до тематичних вечірок і невеликою акціях.

Другий тип - стандартна Фотобудка. Такий варіант простий у встановленні, але займає більше простору, в порівнянні з фотостойкой. Для його розміщення необхідна площа в 2 м2. Значна перевага будки - вона дуже містка, в неї поміщаються 10 осіб. Оформити такий пристрій можна відповідно стилю заходу або надати йому індивідуально дизайн.

«Промо» - назва третього варіанту фотобудок, він підійде для організації та проведення ефективних рекламних компаній. Внутрішнє і зовнішнє простір з легкістю оформляється в необхідному стилі, для цього використовуються логотипи та інші маркетингові фішки компанії.

переваги пристрою

Переваги фотобудкіПрежде ніж замовити оренду Фотобудка, необхідно розібратися в її плюсах і мінусах:

Дозволяє робити моментальні фотознімки.

Інстапрінтер роздрукує фото протягом 10-ти секунд.

Сучасні можливості дозволяють відразу викладати фотографії в Instagram або відправляти по електронній пошті.

Перед безпосереднім фотографуванням, майбутній знімок можна побачити на екрані.

Фотографії з легкістю робляться в чорно - білому кольорі або з ефектом сепії. Все залежить від бажання.

Дуже просто створити знімки з оригінальною написом або логотипом.

Можливість робити фотокартки різних форматів.

Фотобудка - креативне рішення для великої компанії, яка бажає повеселитися і створити неповторну атмосферу на своєму святі.

Похожие страницы: