Тюнінг Шкода Октавія

Тюнінг Шкода ОктавіяПродукція від цього автомобільного бренду досить поширена в Росії. Вона зайняла свій сегмент в жорсткій боротьбі з німецькими конкурентами. Однак тюнінг Шкода Октавія а5 дозволив підняти інтерес до моделі. У магазині можна знайти різні доповнення, які дозволять удосконалити комплектацію автомобіля. Зокрема, тюнінг Шкода Октавія Тур представлений в широкому асортименті не тільки для кузова авто, а й для салону. Корисні дрібниці дозволять забезпечити найбільший комфорт в експлуатації. Кластерні ходові вогні, а також аксесуари для Шкода Октавія А7 дають можливість забезпечити найкращий зовнішній вигляд.

Вперше Шкода Октавія з'явилася ще в 1959 році і з тих пір її вигляд сильно змінився. Автолюбителям дана модель припала до смаку через свого якості і надійності в поєднанні з привабливою ціною.
Машина була представлена з різним типом кузова: хетчбек і універсал. Для Шкода Октавія характерний місткий багажник, його місткість складає 528 літрів, а якщо зі складеними сидіннями, то і все 1330 літрів.
Octavia відрізняється різними видами комплектацій і оснащенням. Тюнінг Шкода ОктавіяТут може бути встановлений іммобілайзер, регульована рульова колонка з гідропідсилювачем, центральний замок, електросклопідйомники, електрорегулювання дзеркал, аудіосистема, бортовий комп'ютер і кондиціонер. Зробивши тюнінг Шкода Октавія, ви можете додати додаткові функції і додатки на свій смак.
Сама ж дорога комплектація, крім усього іншого, включає в себе шкіряний салон з обробкою з дерева, люк, 16-дюймові диски, підігрів сидінь, датчик дощу і т.д.
Двигун на такій машині може бути бензиновий або турбодизель потужністю від 75 к.с. і до 150 к.с. Якщо ви хочете збільшити потужність свого двигуна, то можете зробити тюнінг Шкода Октавія. Тюнінг Октавії також дозволить поліпшити технічні характеристики інших складових машини.
Безпека на Шкода Октавія забезпечується подушками безпеки, регульованими ременями і безліччю спеціальних систем.

Похожие страницы: