Тюнінг Ауді 80 Своїми Руками

Рекомендації по тюнингу

Якщо ви купили Москвич 2141 з пробігом трохи більше 55000 км, то приготуйтеся до того, що нерви здадуть на розподільнику запалювання. Краще відразу поставте МПСЗ. Любителі комфорту може придбати торпедо від Opel, диван задній від Toyota Vista. Для оптики цілком підійдуть деталі AUDI S4, однак прийде повозитися з капотом і бампером.

Для виставкового екземпляра варто змінити форму всіх арок і порогів, двері і купити нові ручки. Гальмівна система теж повинна бути модернізована. У тюнінг москвич 21412009 слід встановити вентильовані гальмівні диски: бажано від AUDI, з супортами Volvo.

москвич 2141Тюнінг своїми руками Москвич-2141: добірка фото

Перевірений автомобіліст знає секрет 2141: авто - відмінний об'єкт для експериментів. Хочете болід - можете приготуватися до того, що ночувати і днювати доведеться в гаражі. Тюнінг своїми руками Москвич 2141 - справа не однієї доби для того, щоб збільшилася міць мотора.

Перед тим, як почати практично застосовувати секрети від професіоналів, подивіться фото і відео про ремонт даного виду транспортного засобу, загляньте на ринки і в магазини, придбайте необхідні вузли та комплектуючі. Побачити свою мрію ви зможете на сайтах, де онлайн тюнінг пропонує програму тривимірного перетворення вашого авто.

Тюнінг салону Москвич-2141: три штриха

Якщо поставити новий мотор від Аудіо, то міць нового авто змусить задуматися і про інших, не менш важливих системах. Замініть передні гальма на більш надійні. Підійдуть від Волги. Поставите спортивні амортизатори - стане жорсткою підвіска. Досягають цього шляхом укорочення пружин підвіски рівно на 1 виток, проточка стабілізатора, щоб змінити поздовжній кут нахилу стійок.

  • заміну коробки передач на аналог від Audi;
  • установку задніх дискових гальм;
  • демонтаж рідних коліс на 15-дюймові;
  • якщо чіпляють арки, то використовувати пластикові крила;
  • оформлення пластмасою екстер'єру: обважування LIT Company передній або задній бампер;
  • установка обтічних дзеркал від Audi або японського донора.

Тюнінг двигуна москвич Тюнінг двигуна москвич

Похожие страницы: