Шкода Тюнінг

Тюнінг Шкода Йеті дасть можливість привести автомобіль до сучасних стандартів, що дозволить перенести покупку нового авто на наступний рік. Однак, якщо Ви твердо вирішили продати автомобіль, тюнінг Skoda Yeti - кращий спосіб підготовки до продажу. Шкода Йеті з тюнінгом (фото окремих елементів якого можна знайти в профільному магазині) забезпечить максимальний комфорт в управлінні, а також безпеку і водія, і пасажирів. Навести лиск дозволить додавання аксесуарів для Шкоди Йеті. Благо дефіциту в них немає. Завдання полягає лише в пошуку постачальника з найбільш доступними цінами.

Вперше Шкода Йеті була представлена в 2009 році. Автолюбителям Yeti полюбилася завдяки стильному дизайну, хорошої функціональності і високого рівня безпеки. Такий автомобіль має відмінну маневреність, що робить його незамінним в місті, але при цьому він підійде і для подорожей за місто всією сім'єю.
Для Шкода Йеті характерний потужний бампер, фірмова решітка радіатора і трохи розкосі фари Шкода Йеті . Салон відзначається простором, крім того завдяки більш високій посадці, ніж у попередників, пасажири мають високу оглядовість. Оббивка салону виконана з приємних і якісних матеріалів спокійних кольорів. Також тут є безліч кишеньок і поглиблень для зберігання дрібних речей. Сидіння на Йеті встановлені дуже зручні і з щільною набиванням. Вони обладнані бічною підтримкою і регулятором поперекового вигину. Є можливість змінювати конфігурацію сидінь на власний розсуд. Багажне відділення може бути збільшено до 1760 літрів за рахунок задніх сидінь.
Двигун на даній моделі може бути, як бензиновий, так і турбодизель потужністю від 105 к.с. і до 170 к.с. Тюнін Шкода ЕтіПривід може бути передній або ж повний. Коробка передач тут механічна і роботизована DSG. Щоб поліпшити технічні характеристики двигуна, можна зробити Тюнінг Шкода Йеті. Тюнінг Шкода Йеті також збільшить потужність двигуна.
Безпека машини забезпечується за допомогою безлічі засобів. Тут є такі системи, як ESP, ASR, MSR, ABS, DSR, EDS, HBA і т.д. Крім того є подушки безпеки, регульовані ремені і біксенонові фари зі спеціальними поворотними модулями. Машина пройшла безліч тестів на перевірку безпеки і заслужила найвищі оцінки.

Похожие страницы: