Ремонт АКПП Ауді А6

Протягом досить довгого часу, на різні моделі автомобілів Ауді встановлювалися стандартні коробки передач від відомих виробників. В результаті, все поломки, які могли привести до необхідності ремонту АКПП Ауді, були добре відомі, як і методи їх усунення. Однак на початку минулого десятиліття, концерном було прийнято рішення розробити власні варіатори, які почали встановлюватися на передньопривідні моделі марки. Це викликало значні труднощі, пов'язані з діагностикою та ремонтом нових коробок передач, якісно відремонтувати які беруться сьогодні далеко не всі сервіси. Накопичивши великий досвід в ремонті автоматичних коробок передач, будь то ремонт АКПП Вольво або останніх моделей, наші фахівці гарантують високу якість ремонту і оптимальні терміни його проведення.

Нові вали Ауді

Спеціальна пропозиція «Ремонт АКПП під ключ» *:

З ремонтом годроблока: 95000 рублів (гарантія 6 місяців без обмеження пробігу);

З установкою нового гидроблока 115000 рублів (гарантія 1 рік без обмеження пробігу).

Найбільшу увагу роботі трансмісії варто приділити власникам автомобілів моделі А6, випущених в 2000 і 2001 році. Практика показує, що вже через 50 тисяч кілометрів пробігу в роботі АКПП можуть виникати проблеми. Однак для автомобілів, випущених після 2001 року, основні проблеми в конструкції коробки передач були усунені, в результаті чого значно підвищилася її надійність.

Виходячи з досвіду своєї роботи, ми можемо виділити основні поломки, найчастіше призводять до необхідності ремонту АКПП Ауді в Москві. В першу чергу, це порушення роботи блоку управління. У коробок Ауді він знаходиться в тому ж корпусі, що і механічна частина. В результаті, не виключена можливість перегріву електронного блоку, внаслідок перегріву механічних елементів. Такі поломки досить складно діагностуються, і більшість дилерських центрів вважають за краще не мати з ними справи, а відразу пропонують повну заміну АКПП. Фахівці нашого сервісу мають досвід успішного ремонту подібних поломок, що дозволяє нашим клієнтам уникнути значних витрат.

Похожие страницы: