Препарат ​Станозолол

Станозолол (Stanozolol 10) (відомий також як (Winstrol), Стромбафорт (Strombafort), Становер (Stanover), станабол (Stanabol)) - є оральним стероїдних препаратом, похідним від тестостерону. Існує два види Винстрола: ін'єкційний і таблетований. За великим рахунком відмінностей між собою у них практично немає. Ми розповімо вам про таблетованій формі стероїду. Він був відкритий і розроблений в 1962р. фірмою Вінтроп під тогрових назвою Винстрол для застосування в медицині, для адаптації людей після операцій і для лікування анемії (малокрів'я) .

Качественный станозолол цена, которого Вас приятно удивит Вы можете приобрести прямо сейчас.

Спочатку тестувався на тваринах і, пройшовши успішно атестацію, був дозволений для використання людьми. Пізніше він завоював свою нішу і в спорті. Станозолол мав величезну популярність в легкій атлетиці, а згодом став популярний і у спотрсменов- важкоатлетів. Однак в бодібілдіге він зустрічається не так часто, а ось у пауерліфтерів користується популярністю. Взагалі стероїд вважається унікальним препаратом для сушки і рельєфу, завдяки тому, що він не тільки не затримує воду, але і наоброт сприяє її відходу з організму. Він не дає колосальний приросту м'язової маси, проте після закінчення курсового прийому збільшення ваги може скласти до 8 кг, навіть при дотриманні жорстких дієт спортсменів. Вобщем це прекрасний препарат для підготовки до змагань. Магазин ФармСпорт вам визначитися і купити Stanozolol 10

Стероїдний профіль Станозолол таблетованого:

- анаболічні активність стероїду - 320%

- андрогенна активність стероїду - 30%

- застосовують - у таблетках

- в організмі виявляється протягом 3-х тижнів

До позитивних ефектів Винстрола відносять:

- здатність спалювати жир !!! (Дуже важлива якість для атлетів, які готуються до змагань).

- значно покращує рельєфність

- не затримує рідину в організмі

- сприяє збільшенню вмісту кальцію в кістках, а також необхідних вітамінів і мікроелементів і затримці їх на тривалий період часу.

- покращує апетит

Курсове застосування Винстрола:

Для чоловіків: Стероїд можна приймати і "поодинці" і комбінуючи з іншими препаратами. Для спортсменів, які мають хорошу масу, але незначна кількість жирових відкладень, досить куса "соло". Прийом Винстрола починається з дозування в 10 мг / добу. Поступово, десь через тиждень, можна збільшувати дозування і дійти до 40-60мг / добу. Більше 60мг приймати не радили б. Для кожного спортсмена встановлюється своя оптимальне дозування, де враховуються фізичні дані атлета. Курс може тривати і до 10 тижнів, однак оптимальним вважається 6-тижневий. Щоб досягти найкращих результатів Станозолол таблетований приймають двічі на день, під час їжі і краще буде, якщо його запивати водою. Таким чином значно зменшується навантаження на травний тракт. Ближче до кінця курсу, приблизно тижні за півтори-дві, починають поступово знижувати дозування до початкової. За один курсовий прийом можливе збільшення м'язової маси до 8 кг за умови дуже жорстких тренувань.

Похожие страницы: