​Найбільш частіші несправності електродрилів

Сьогодні важко уявити наше життя без електричних інструментів. Найбільш затребуваним і часто використовуваним є електродриль, її застосовують в побуті, в будівництві, на виробництві.

Основна функція електродрилі - свердління отворів в поверхнях з різних матеріалів, сучасними дрилями можна свердлити дерево, метал, бетон, натуральний камінь. Дриль може стати універсальним приладом для виконання безлічі різних операцій. За допомогою спеціальних насадок можна шліфувати, різати, полірувати, заточувати, перетворити дриль в Шуруповерти або гайковерт і замішувати розчини та будівельні суміші. Вибір пристосувань обмежений тільки роботами, які можна здійснювати, інструмент може перетворитися на невеликий токарний верстат, фрезер, механічну пилку і навіть насос для перекачування рідин. Для правильного і точного процесу свердління використовують пристосування, покликані виключити зсув дрилі в процесі роботи, фіксатори і кріплення значно спрощують процес.

Качественный якорь дрель купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Навіть потужна професійна техніка може дати збій, це може статися в результаті неправильної експлуатації або через фізичного зносу. Не треба поспішати і купувати новий інструмент, необхідно звернутися в наш сервісний центр Makita для професійної діагностики, фахівці розберуть інструмент, визначать дефекти і причини їх появи, запропонують запасні частини на заміну, здійснять ремонт.

Несправності електродрилі можна поділити на два типи: механічні і електричні

Дуже легко визначити поломку електричної частини інструменту: при включенні він не подаватиме ознак життя. Найпоширеніші електричні пошкодження:

порушення контакту всередині мережевого проводу, це дуже проста і часта причина несправності інструменту, провід при перекручуванні може пошкодити контакти;

поломка пускової кнопки, це особливо характерно для кнопки з регулятором обертів, пусковий вузол часто забивається відходами свердління, які можуть порушити контакти;

замикання контактів реверсивного перемикача;

знос і обгорання колекторних щіток, зазвичай проявляється через іскріння під час використання і нестабільною, переривчастої роботою електродвигуна, щітки здійснюють подачу харчування на ротор двигуна, під час роботи вони поступово стираються і приходять в непридатність, несвоєчасна заміна щіток може спричинити за собою вихід з ладу ротора або статора;

вихід з ладу ротора або статора, в легких випадках буває досить здійснити ремонт обмотки, але можливо буде потрібно повна заміна, і те, і інше можуть зробити тільки в профільному сервісі.

Механічні поломки визначаються просто, при включенні чути звук стабільно працюючого електродвигуна, але функціональність порушена, в цьому випадку можливі наступні пошкодження:

несправність підшипників, при роботі двигуна немає обертання або воно переривчасте, з характерним скреготом, підшипники виходять з ладу через потрапляння в мастило пилу або в результаті навантажень, які не передбачені для моделі електродрилі;

порушення роботи патрона, слабшанню затиску, як правило, вимагає заміни всього патрона;

поломка редуктора, при пошкодженні шестерень (або якщо вони розбовталися) можна почути характерний звук, схожий на гарчання, при перемиканні швидкісних режимів на працюючому апараті відбувається передчасне стирання шестерні.

Також необхідно пам'ятати, що правильна експлуатація апарату важлива для досягнення найкращих результатів при роботі з ним. Своєчасне очищення від пилу і бруду, утримання в чистоті вентиляційних отворів, підключення до джерел живлення, відповідним технічним характеристикам інструменту, перемикання режимів роботи тільки в стані повної зупинки дрилі допоможуть надовго зберегти інструмент в робочому стані.

Електричний дриль стане незамінним багатофункціональним помічником у багатьох видах робіт, заощадить сили і нерви. У разі поломки не варто панікувати, можна довіритися нашим майстрам, що спеціалізуються на ремонті електричних дрилів, заміна деталей дозволить використовувати інструмент ще довгий час.

Похожие страницы: