Електроінструменти компанії Интерскол

Електроінструменти компанії Интерскол користуються величезною популярністю, завдяки своїй надійності, ергономічний дизайн і високої продуктивності. Виробництво цих інструментів здійснюється на заводах в Італії, Росії та Китаї. Однак навіть вони можуть вийти з ладу. Поломки відбуваються через порушення правил експлуатації, неправильного зберігання. Незалежно від того, що викликало пошкодження, вам необхідно лише замінити відповідні деталі новими.

Профессиональный магазин запчастей интерскол предлагает Вашему вниманию широкий ассортимент товаров по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

У компанії «Інструмент Сервіс» можна знайти не тільки запчастини Интерскол, а й інші оригінальні і аналогові запчастини інших марок. Ви можете купити партії деталей, які складно знайти оффлайн, за прийнятною ціною.

Про бренд Интерскол

Торгова марка Интерскол займає лідируючі позиції на російському ринку. Протягом останніх 15 років компанія входить в число кращих виробників цієї галузі.

Це стало можливим тільки завдяки ряду безперечних переваг:

великий досвід роботи в цій сфері

знання запитів споживачів, їх очікувань від кінцевого продукту

широкий асортимент інструментів

доступні ціни

створення умов досвідченого виробництва, де технології і нові моделі проходять випробування і постійно удосконалюються

контроль процесів виробництва

зростаюче число сервісних центрів

фірмова гарантія строком до 2 років

поставки готової продукції за кордон, в західноєвропейські країни та Ізраїль

Всі ці розробки дозволили Интерскол стати єдиним російським брендом електроінструментів, офіційно отримав міжнародне визнання. Компанія орієнтована на виробництво інструментарію і витратних матеріалів для наступних видів робіт: будівництво, бетонообработка і оздоблення, деревообробка, садова техніка та засоби малої механізації.

Продукція бренду користуються попитом у професіоналів зі сфер будівництва, автосервісу, ремонту. Таким чином, інструменти використовуються інтенсивно і на щоденній основі.

Торговою маркою настільки добре налагоджений процес постачання запчастинами Интерскол, що фахівці цінують той факт, що після дворічної гарантії можуть самостійно швидко усунути поломки.

Запчастини та комплектуючі для інструментів Интерскол

Самі купуються запчастини Интерскол - це якоря, статори, вимикачі, стовбури, щітки.

Купівля необхідних комплектуючих і запасних частин допоможе продовжити термін служби інструменту. Будь-яка поломка або знос можуть бути легко усунені самостійно. Під час проведення будь-яких технічних, оздоблювальних і будівельних робіт фахівець повинен бути впевнений в працездатності і справності обладнання, що використовується. Для запобігання пошкоджень рекомендується постійно проводити перевірку інструментів і замінювати зношені деталі.

У компанії «Інструмент Сервіс» ви можете придбати необхідні запчастини і витратні матеріали. Для уточнення асортименту ви можете зв'язатися з нашими менеджерами, які допоможуть вам зробити вибір, роз'яснять характеристики і оформлять замовлення. Всі запчастини Интерскол виготовляються з сучасних високоякісних матеріалів.

Похожие страницы: