Деревяний заміський будинок

Як часто сільські жителі прагнуть жити у великому місті, їх вабить ілюзія красивою «цивілізованої» життя, упорядкований побут міської квартири. І тільки здійснивши свою мрію, поживши в пилу, шумі, суєті, втомившись від сірого асфальтобетонного одноманітності, починають розуміти, яке щастя жити в добротному дерев'яному будинку за межею міста.

Качественный mootori remont заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Ось тоді городяни задаються метою перебратися в заміський котедж або хоч на дачу - влітку. Якщо дозволяють кошти, можна купити готову будову, а можна побудувати на свій смак, попередньо використавши для лісництва для розчищення майданчика від дерев, пнів і чагарників. І тут, перш за все, треба вибрати з якого матеріалу буде зведений будинок.

Будова з цегли або блоків надійно і монументально. Воно досить стійко до атмосферних впливів і пожеж. Однак, ніякої камінь не дасть того відчуття тепла і затишку, яке притаманне дерев'яному будинку.

Дерево, безперечно, найбільш екологічно безпечний і чистий будівельний матеріал. Статистика підтверджує, що дерев'яні будинки і сьогодні досить популярні. Споконвічно властиві дереву недоліки, такі як горючість, схильність до гниття, руйнування паразитами з успіхом ліквідуються застосуванням сучасних методів будівництва та обробки деревини.

Гідроізоляція і відведення води захищають від вогкості і гниття, спеціальні просочення роблять дерев'яні конструкції менш горючими і відлякують жучків-древоедов. У дерев'яному будинку влітку свіжо і прохолодно, а взимку по-особливому тепло. Що стосується безпосередньо архітектурних і планувальних рішень, то саме дерев'яний будинок дозволяє втілити в життя найсміливіші і оригінальні задуми.

Завдяки сучасним будівельним технологіям дерев'яна споруда може бути виконана в абсолютно унікальному стилі. Не слід забувати і про цінові переваги «дерев'яного» будівництва. Цегляний будинок таких же розмірів обійдеться набагато дорожче і зажадає більшого обсягу підготовчих робіт. Та й терміни будівництва кам'яної споруди набагато більше. Таким чином, переваги дерев'яного будинку відчуваються вже на етапі будівництва. А життя в своїй дерев'яній упорядкованій «хатинці» - суцільне задоволення.

Похожие страницы: