Audi R8 Тюнинг

Установка і настройка титанової вихлопної системи ARMYTRIX для AUDI R8 mk1.

Компанія ARMYTRIX виводить спортивний автомобіль на новий рівень. Щоб розкрити потенційні можливості автомобілів, компанія виготовляє для них титанові вихлопні системи.

Титанові системи ARMYTRIX це справжній витвір інженерного мистецтва.

Компанія використовує спеціальну технологію виробництва систем з титану, велика увага приділяється створенню швів. ARMYTRIX вдалося досягти найвищого рівня якості виробництва титанових систем, завдяки певній технології. Крім цього, матеріал використовується того ж якості, що і у виробництві авіаційної і космічної техніки та обладнання.

Компанія розробляє всю продукцію, грунтуючись на дослідженнях інженерів, які мають безпрецедентний досвід в даній області. Кожен крок від проектування до виробництва знаходиться під суворим контролем для досягнення оптимальної якості і продуктивності.

За рахунок конструктивних особливостей вихлопних систем ARMYTRIX, продуктивність збільшується на 5-10%. Це приголомшливі результати, досягти таких показників вкрай складно.

Система Valvetronic сприяє підтримці високої потужності крутного моменту у всьому діапазоні оборотів.

Титанові системи виробляють ні з чим незрівняний звук, спокійний бас в низьких діапазонах, чіткий і сильний в середніх, а на високих оборотах, це потужний звук, як у гоночних болідів F1. Крім того, в ARMYTRIX дійсно працюють інженери, саме з цієї серії гонок.

Ми працюємо тільки з кращими виробниками тюнінг продукції, наш досвід, дозволяє пропонувати нашим клієнтам, тільки кращу продукцію. Наша компанія давно шукала непросто високоякісні вихлопні системи, а ті системи, які могли б мати особливу звучанням.

Похожие страницы: