Ауді С4 Тюнінг

Тюнінг для Ауді С4 - бортжурнал Audi 100 2.8 ● • PANDORA • ● 1991

Тюнінг для Ауді С4 - бортжурнал Audi 100 2.8 ● • PANDORA • ● 1991

Високопродуктивні компоненти для тюнінгу Ауді С4 Б9

Офіційний дилер Eurocode Tuning в Росії пропонує вашій увазі чіп-тюнінг Ауді С4 Б9, чіп-тюнінг 3.0tfsi, тюнінг двигуна Audi С4 Б9. Ми можна купити гальма Брембо, колектора для Audi S4 B9 V6T, вихлопні системи milltek, фільтри нульового опору AFE, деталі для заниження та тюнінгу підвіски , розпірки кузова, стабілізатори поперечної стійкості, ролик компресора для Ауді S4 B9, першокласні оригінальні і неоригінальні колісні диски , оригінальні запчастини для дооснащення Ауді С4 Б9 , аксесуари для Ауді С4 Б9, деталі інтер'єру і екстер'єру, вимірювальні прилади. Смикається з-тронік dl501? Ми робимо перепрошивку, адаптацію і чіп-тюнінг S-tronic dl501.

Тюнінг Ауді Ку7 передбачає підключення раніше які не підключені опцій, які можна активувати після придбання автомобіля. Власники часто купують машини в базовій версії, щоб встановити обмежену кількість дійсно необхідних функцій пізніше.

Замовити післяпродажний тюнінг Audi Q7 рекомендує інсталяційний центр Audi-Rus. У нас ви знайдете оригінальні деталі та технологічне обладнання від виробника. Ми можемо розв'язати будь-яке завдання і запропонувати індивідуальні рішення за запитом. У Москві або Санкт-Петербурзі виконаємо кваліфікований монтаж і підключення всіх компонентів. Асортимент доступних для замовлення опцій дивіться в категоріях інтернет-магазину, приклади робіт і фото тюнінга Audi Q7 розміщені в розділі галерея.

Підкажіть де проблема. Ні з того ні з сього раптом відчув що вгору перестала тягнути, при чому резко.пять хвилин до цього носилася як божевільна. потім заглохла, потім завелася і троїть і коли їде чхає, стріляє. А зараз взагалі не заводиться. Ауді 100 с4 двигун 2, 3 машина на газу

Обмеження потужності що маркетингова міра впливу на стимуляцію продажу автомобіля, як в своєму ціновому сегменті, так і в більш високому класі. Автомобіль премімум сегмента продається дорожче своїх аналогів нижче класом, у яких інший "комфорт-пакет" і занижена потужність двигуна.

Дотримання норм екології

Третій, четвертий, п'ятий, шостий класи токсичності є найбільш потужною зброєю, спрямованим на зниження потужності двигуна. Система каталітичного нейтралізатора в парі з системою рециркуляції ОГ знижує кількість шкідливих викидів в атмосферу, нарівні з іншими інструментами автовиробника щодо зниження потужності.

Похожие страницы: