​Ремонт стін - як шпаклювати

Шпаклівка стін, є важливою операцією перед наклеюванням шпалерами. Тільки після вирівнювання стін можна якісно поклеїти сучасні шпалери. Як шпаклювати стіни і що для цього потрібно читаємо в цій статті ...

Свежие и вкусные канапе заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

При ремонті стін використовується фінішна шпаклівка.

Фінішне шпаклювання - це вирівнювання стін перед фарбуванням або обклеюванням оздоблювальними матеріалами.

На зашпатльовані стіни простіше приклеюються будь-які види шпалер. Після шпаклівки стіна стає гладка і має суцільний білий колір, що іноді є необхідним правилом для приклеювання шпалер, наприклад дуже тонких, через які може місцями просвічувати темний бетон.

Іноді в паспортах доданих до шпалер, є побажання, про те що перед обклеюванням, стіни бажано пофарбувати в тон шпалер. Таке побажання робиться для зручності приклеювання, так як незначні розбіжності по стиках, на стіні фарбує в тон шпалер, будуть помітні набагато менше.

Етапи ремонту стін

Грунтовка

Перед початком нанесення шпаклівки необхідно провести грунтування стіни. Під час ремонту стін грунтування може проводитися кілька разів.

Грунтуем стіни за допомогою валика, (грунт бажано використовувати просочувальний або зміцнює). Тепер можна приступати до шпаклівки.

Шпаклівка може складатися з декількох етапів, для нормального вирівнювання на стіни бажано нанесення не менш двох шарів шпаклівки. За один раз можна нанести від 1 до 4 мм шпаклівки.

приготування шпаклівки

Суха суміш висипається в відро з відміреною об'ємом води, і розмішується ручним електро-міксером.

Розчин для шпаклівки готується згідно пропорції зазначеної в інструкції виробника.

Перед застосуванням можна перевірити розчин, зачерпнувши шпателем з відра трохи шпаклівки, вона не повинна стікати з шпателя і бути досить густий але не сухий.

Шпаклівка або вирівнювання стін

Шпаклювання є найважливішим моментом при ремонті стін і стель, від того наскільки ретельно проведена ця операція залежить те як будуть лежати шпалери або фарба на поверхні.

Шпаклівка наноситься на стіну широким шпателем, круговими рухами. Шпатель тримається під кутом 300 - 400 щодо стіни.

Завдавши перший шар необхідно зробити просушку, просушка займає від 6 до 24 годин в залежність від температури і вологості в приміщенні.

Просушивши перший шар накладається наступний. Ремонт стін в складних і важкодоступних місцях, між трубами опалення, близько батарей і т.д. не обійдеться без гумового шпателя.

При укладанні фінішного шару шпаклівки, необхідно бути уважнішими і не залишати слідів від шпателя і інших предметів. Чим рівніше ви зашпаклюете стіну, тим менше доведеться вишкурівать надалі.

Похожие страницы: